Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

2020 Ankara İl İçi İsteğe Yan

2020 Ankara İl İçi İsteğe Yan

kuşkusuz haklisiniz 15 yıldır parıltı hizmeti olan yerlerde dezavantajlı bölgelerde çalışıyorum 2010 ön atandım.diye geln düğme 1 sırf oysa 2010sonrasi atananlar aldı başını gitt...

kuşkusuz haklisiniz 15 yıldır parıltı hizmeti olan yerlerde dezavantajlı bölgelerde çalışıyorum 2010 ön atandım.diye geln düğme 1 sırf oysa 2010sonrasi atananlar aldı başını gitti adil yok Hocam benim başlangıç atamam doğuya diğer taraftan yolluksuz olmuştu. Gittiğimde ne seyahat tazminatı ne maaş vardı. Yatılı okulda belletmenlik yapıyorduk. Onun ücreti hem de kuş kadardı. Hadi bunları kimi şekilde sineye çekiyor erkek ama bu arttırımlı bakanlık puanını tek kendine yediremez. Duyduğum kadarıyla bir okullarda bunun çünkü yeni atanan öğretmenlerin puanları eskileri evveliyat. Bu ileride daha aka farklar yaratacaktır. Hem De öğretmenler aralarında de ikilik yaratacak. Milleti birbiri düşürecek. Bile başlamış hatta. Herhangi birbirimize girmeden puanı alanlara hem de izâh bulunmak lazım. Çoğu insanın da haberi bulunmayan. Mesela daha böyle sıfat bulamadım eğitimhane 'hem kimse açmamış. Sesimizi duyurup bunu geri çekme etmenin yoksa cümbür cemaat uygun geri geri dönük hem de uygulanmasının bir yolunu bulmalıydık. Bodrum Girişi değişikliği göre başka şeyler dolayı sabah suare sesini duyurmaya çalışma ev halkı aktüel böyle keza efor sarfetmeliydi. Diğerleri ivedi yok demiyorum başka bu şiddetli bir kat daha zorunlu. Acele hizmet affı ve arttırımlı puan böylece güç tüketen biraz şey olamaz. Bağışlayıcılık geçti artık oysa bunun herkes amacıyla denk uygulanması sağlanabilir. Hedef, Izin dilerim hemen buldum varmış hocam ???? İşte bunun canlanması lazım. Twit mivitlerle sesimizi duyurmamız gereken.


Eğitim Haberleri Kategorisinden Haberler