Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Ableton musiki prodüksiyon araçları İşçi Bayramı hafta sonu uygun yüzde 25 indirimli | Teknoloji

Ableton musiki prodüksiyon araçları İşçi Bayramı hafta sonu uygun yüzde 25 indirimli | Teknoloji

Ableton, piyasadaki çap pop müziğe ait sayısal alım satım istasyonlarından (DAW'ler) birini yapıyor ve müzik prodüksiyon paketini elde etmek göre uygun bazı düşüş bekliyorsanız, şimd...

Ableton, piyasadaki çap pop müziğe ait sayısal alım satım istasyonlarından (DAW'ler) birini yapıyor ve müzik prodüksiyon paketini elde etmek göre uygun bazı düşüş bekliyorsanız, şimdi hilesiz vakit belki. Eşlik, İşçi Bayramı hafta sonu dolayı Ableton Live 11 keza dahil kazanmak üzere yazılımının fiyatını yüzde 25 oranında düşürdü. İndirim 6 Eylül'e kadar sürecek.

Ableton Live 11 Intro 99$'dan 74$'a düştü. Her temel özelliklere öğretmen olduğu göre, Ableton'un sunduğu şeylere dip parmaklarınızı sokmanın saygın kimi yolu. 1.500'den fazla ses, 21 sesle ilgili efekti ve 11 MIDI efekti yakında edeceksiniz.

DAW'ın az kalsın tüm özelliklerinin kilidini açılmak ve bazı ekstralara yetişmek uygun biraz daha harcamaya hazırsanız, 449 dolardan 337 dolara düşük Live 11 Standard'ı düşkünlük edebilir. Akış paketinden bir iki sima daha pozitif ses sunar ve istediğiniz çok sahneye ilave gibi salt akustik ve BALDIRA KADAR GIYSI parçaları kullanabileceksiniz.

Son dakika haberlerini almak karşı tarayıcı bildirimlerini açın. Teknoloji'tanBildirimleri istediğiniz vakit ayarlar menünüzden çıkmış bırakabilirsiniz.Şu anda değilAçıldıAçıldı

Üst uçta, 562$'lık devamlı fiyattan 187$ indirilmiş Live 11 Suite müsait. Bu, aslına uygun birleşik stüdyo iken faturalandırılır. Örneğin, 5.000'den fazla sese erişim içerir. Hal,zırda yaklaşık Canlı paketiniz varsa, yükseltmelerde keza yüzde 25 ekonomi edebileceğinizi belirtmekte yarar mevcut. Ableton da Live maliyetini indirimli fiyatla altı avuç içi bölüm seçeneği keza sunar.

Öğrenciler ve eğitimciler Live'ı muntazam fiyattan yüzde 40 indirimle alabilse ayrıca, Ableton'ın satım yaptığını öyle kalın kafalı görmüyoruz. ürünleri aşırı. Bu, amma öğretmen yahut okulda değilseniz, DAW'da bulabileceğiniz galip anlaşmadır. Sonuçta, Ableton ekseriya Kara Cuma'da farksız yüzde 25 indirime bağlı kalır.

Twitter'da @TeknolojiDeals'ı yerine getirme edin ve en son teknoloji fırsatları ve satın akseptans önerileri dolayı Teknoloji Deals bültenine katkıda bulunan olun.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler