Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Alex Jones, Sandy Hook danışıklı dövüş teorisini açığa vurmak uygun 4.1 milyon baş ödemeli

Alex Jones, Sandy Hook danışıklı dövüş teorisini açığa vurmak uygun 4.1 milyon baş ödemeli

Seçici Kurul, dolap yayıncısı Alex Jones'a 2012 Sandy Hook İlköğretim Okulu'ndaki silahlı saldırıda öldürülen bazı çocuğun ebeveynlerine 4,1 milyon baş memnun etme emri verdi. Karar, ...

Seçici Kurul, dolap yayıncısı Alex Jones'a 2012 Sandy Hook İlköğretim Okulu'ndaki silahlı saldırıda öldürülen bazı çocuğun ebeveynlerine 4,1 milyon baş memnun etme emri verdi. Karar, Jones ve avukatının deneme salonu protokolünü çiğnediği ve bir noktada Jones'un telefon kayıtlarının kopyalarını yanlışlıkla muhalif ilke ekibine gönderdiği kimi davanın ardından geldi. para cezası, Jones'un çekimin, ebeveynler dolayı yıllardan beri tacize bağlantı açan derece derece biraz "sahte flama" olduğu yönündeki arıza iddialarının başlangıç fiziki yasal sonuçlarından birini araz ediyor. Hemen Hemen Hiç bu, Jones'un ki zamandan sürekli olarak kazandığı paranın saf olarak bazı kısmını oyunculuk ediyor.

Scarlett Lewis ve Sandy Hook'ta öldürülen 20 çocuktan bir tane olan oğlu Jesse Lewis olan Neil Heslin, 150 milyon kafa rica etmişti. Jones'un Sandy Hook hakkındaki açıklamaları göre tazminat. The New York Times'ın belirttiği falan, jüri geçer karardan sonuç bir kat daha fazla kindar karşılama verip vermemeyi değer biçmek uygun üstünde toplanacak. Jones, Sandy Hook ebeveynlerinden toplam üç denemeyle karşı yönde kalacak, Mahkemeye belge sunmayı reddettiği uygun hep üç davada keza hor görme davalarını zannedilen gibi kaybettiğinden, jüri katışıksız davada mali cezalara belirleme verecek.

"Yayında kalma planımız mevcut"

hâlâ, hemen hemen, Jones azimli olduğunu iddia ediyor.

Bu kanguru denemeleri için memnun etme yapabiliriz, "dedi sağlık takviyeleri ve başka ürünler için reklamlar arasında canlı biraz ekran yayınında. (Jones, 2018 ve 2019'hem büyük web platformlarından yasaklandı, bu onun kaderi, duruşma iken "ilim gibi ... teyze Dünya'keza, ancak hapishanedesiniz" olmakla karşılaştırdığı bazı akibet.) Jones, duruşma iken, 2 doların üzerindeki herhangi bir madeni para cezasının olduğunu bahis etti. milyon onu "batabilirdi", anca deneme kanıtları Jones'un sitesi Infowars'ın "platformdan çıkarıldıktan" netice hatta yılda 50 milyon dolar kazandığını gösterdi.

Jones da görünen o ki celse süresince parasını gizlemek uygun adımlar attı. Şirketi Free Speech Systems (FSS), Jones tarafından kontrol ediliyor falan görünen öbür bir şirkete 54 milyon dolarlık borçla iflas duyuru etti ve kayıplarını kısıtlamak dolayı FSS'den "bilimsel kadar büyük miktarlarda demir para çekmekle" suçlandı. İflas başvurusu, daha ilk kez Eylül ayında yapılması planlanan daha alçak iki davayı beklemeye aldı.

Alışılmadık çanta, Jones'un medyaya fabulist yaklaşımının sınırlarını ve onu mahkemede sorumlu tutmanın zorluğunu vurguladı. . Yargıç Maya Guerra Gamble, Jones'a kürsüde yattığı için açıkça düş kırıklığını dile getirdi ve ona "yaklaşık şeyin hilesiz olduğuna üstünde inancınız onu doğru yapmaz" o hatırlattı. De (onbirinci) avukatı Andino Reynal'ı, Jones'un tanıklarından birinin davayı çekişmek amacıyla onunla yayına girmesine döküntü verdiği karşı azarladı.

Heslin'in ölü oğlunu kollarında tuttuğu konusunda bulma söylediğini öne süren bölümler yayınlayan Jones, "Bu insanların duygularını inciten şeylere şuursuz olarak katıldım" dedi. "böyle üzgünüm."

Ama kanun yazarı Ken White'ın karardan ilkönce belirttiği falan, saptama, Jones'un sıklıkla dürüst -siz iddialarına yahut bunlardan demir para kazanma becerisine yönelik gözlemci kitlesini mutlaka azaltmayacaktır. , bu teoriden bırakmış olsa hatta. "Sandy Hook hakikatçiliğinden hoşlanan ahali, gerçekler açısından tatmin edici yahut mantıklı olduğu göre bundan hoşlanmadı, aktardığı duygusal durumdan istek aldılar çünkü onlarınkine uyuyordu" o yazdı White. "Hukukun yavaş yavaş teknikleri, galiba fikirlerini başkalaşmak dolayı yetersiz." Bu, kara çalma iddialarını Jones dolayı bazı maliyet-fayda hesaplaması yapar. daha, maliyetler arasında bugünün 4 milyon dolarlık kararı, yaklaşık ağır daha değersiz cezalar ve bildirilen 15 milyon dolarlık yetkili harçlar ve katışıksız sene on milyonlarca dolarlık kazançlar ayaklık alıyor.

Bu Tür olsa bile, davalar Jones uygun ehil yaklaşık kafa ağrısı oluşturmaya yerine getirme edecek ve az önce bitmedi.

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler