Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Amazon, saf olarak bugüne özel LG, Samsung ve Sony TV'lerde yüzde 49'a etobur kertenkele küçültme sağlıyor | Teknoloji

Amazon, saf olarak bugüne özel LG, Samsung ve Sony TV'lerde yüzde 49'a etobur kertenkele küçültme sağlıyor | Teknoloji

İyi TV'ler defalarca yüksek rica görür, bu nedenle anlayış geçindirmek başarısız biraz arayış olabilir. Birini arıyorsanız, Amazon acilen LG, Samsung ve Sony setlerinde, OLED ve çeşitl...

İyi TV'ler defalarca yüksek rica görür, bu nedenle anlayış geçindirmek başarısız biraz arayış olabilir. Birini arıyorsanız, Amazon acilen LG, Samsung ve Sony setlerinde, OLED ve çeşitli istek edilen modeller keza dahil elde etmek üzere her zamanların minimum fiyatlarında bazı jurnal düşüş yapıyor. Meselâ, LG'nin 55 inçlik A1 OLED'i şimdiye kadar gördüğümüz en aka idare göre 1.300 baş yerine yalnız 797 baş. Sony'nin A80J 65 az miktar OLED modeli 1,399 $ ya da yüzde 44 indirilmiş (rahibe adayı biraz azalma) ve Samsung'un Quantum HDR özellikli 55 inç Frame TV'si sadece 980 $ fiyatla satılıyor ve yine de her zamanların en düşük fiyatı.

Samsung, Sony'yi satın alın. ve Amazon'daki LG TV'ler

LG'nin 2021 A1 OLED TV serisi başlangıçta CES 2021'hem de göründü ve Dolby Vision, Dolby Atmos, Filmmaker modu, Google Assistant, Amazon Alexa ve AirPlay 2 uygun yardımcı sunuyordu. ağır siyahlar, ancak 120Hz beyaz perde ve HDMI 2.1 gibi biraz şeyler yetkisiz. bununla birlikte 797 dolardan 55 inçlik A1, bir OLED TV'hem de isteyebileceğiniz özbeöz şeyi sunacak.

Amazon yalnızca bugüne özel LG, Samsung ve Sony TV'lerde yüzde 49'a varan indirim sağlıyorSony

Sony'nin A80J OLED TV'si keza patladı CES 2021'keza, biraz resmin tek biricik öğelerinde aidat kalitesini düzeltmek karşı Sony'nin "Bilişsel İşlemci VR"sini sunuyor. Ayrıca Dolby Vision, Google TV, Google Asistan ve Alexa desteği benzer özelliklerin yanı dizi HDMI 2.1 girişi baştan sona 120Hz 4K sunar. Yeniden, katışıksız zamanların en düşük fiyatı olan 1.400 $ yoksa olağan fiyattan yüzde 44 indirimle sunuluyor.

sonunda, resim çerçevesi ve uyanık aletler iken keza kullanılabilen ucuz profilli yaklaşık TV istiyorsanız, Samsung'un 55 inçlik Frame TV'sinin fiyatı tüm zamanların en düşük fiyatı olan 980 dolar. 4K güçlendirme, HDR, Alexa ve Samsung'un Tizen zeki TV arayüzü benzer özellikler sunarken, portre ve gösterme modları aralarında dönebilir ve 1.400'e çok zanaat eserini görüntüleyebilir.

Sony'nin 1.800 $ (yüzde 36 kesik) 85 inç X91J'si, LG'nin 65 az miktar NanoCell 90 serisi TV'si 717 $ (yüzde 49 kesilmiş) ve bir kat daha fazlası kapsayan getirmek üzere türlü başka terbiyeli uygun durum keza geçerli. bununla birlikte, muhakkak bazı hatıra defteri biraz ucuzluk olduğu karşı biraz dakika ilk olarak çıkagelmek en iyisidir.

Twitter'hem de @TeknolojiDeals'ı uygulama edin ve son teknoloji fırsatları ve satın onaylama önerileri karşı Teknoloji Deals bültenine katkıda bulunan olun.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler