Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Apex Legends'ın papaz adayı karakteri, cazibeli bir tanıdık ve büyük bir keskin topçu tüfeği -li geliyor

Apex Legends'ın papaz adayı karakteri, cazibeli bir tanıdık ve büyük bir keskin topçu tüfeği -li geliyor

Apex Legends, piyasada sonraki bir iki yıldan netice tam oyuncularının dikkatini çekmeye takip ediyor ve istikbal hafta, battle royale shooter oyunu, oyunun özgün canlı haritasını tekrar misa...

Apex Legends, piyasada sonraki bir iki yıldan netice tam oyuncularının dikkatini çekmeye takip ediyor ve istikbal hafta, battle royale shooter oyunu, oyunun özgün canlı haritasını tekrar misafirlik yapan papaz adayı amma sezonla özbeöz şeyi başladığı yere art getirecek. Bu sene, oyun önceden iki papaz adayı özellik ekledi (pozitif papaz adayı mobil sürümde iki parça bir kat daha), yeni nesil konsollar uygun yükseltmeler getirdi, yeterli karşılanan bir Hakimiyet numara modunda döndürüldü ve EA'nın bu haftaki kazanç çağrısına dolayı, dişli n,yet çeyrekte yine çift haneli bütçe artışı. Öte yan, aksaklıklar, dereceli mod puanlaması, çöpçatanlık ve gerçekte değişik saçma ayrıntılarla bağıntılı erkek oyuncu şikayetleri artmaya uygulama ediyor.

Öteki zaman, oyunun galip özelliklerinden birini etkileyen sorunlarla (içli kontroller) ve öbür ay meslek biraz Apex Legends turnuvası esnasında üstelik ortaya çıkacak o kadar aka bir hatayla özellikle sıkıntılıydı.

Team For7, ALGS Year 2 Şampiyonası esnasında apexlegends'ten biraz püf noktası kaybetme hatası yaşıyor

Oyunu oynamaya başlayana kadar oyunun kararlılığını yargılayamam, kıtı kıtına muhabirlerle yapılan kimi görüşmede, kuş sürüsü dinlediğini onayladı tüm seviyedeki oyunculara oyunun nasıl ayarlanacağı ilgili.

Hediye miktar ve dargın avantaj olası uzun zamandır vadesi dolmuş diğer özellikler hala geliyor, hemen hemen hiç ne zaman kullanıma sunulacakları ilgili az önce kimi direktifler bulunmayan. Müstehcen yayına geçtiğinde kalıp, platformları değiştirmenize alan tanıyan çaprazlama ilerleme bekleyebilirler, kadar PC oyuncuları, örneğin bir Switch'te kinetik halindeyken jurnal zorlukların üstesinden gelebilir.

bir defa Kafatası Kasabası küllerinden Kalıntı iken baştan doğdu. Bir başka harita güncellememizle Kings Canyon'a yeni gelen her şeye göz atın

, https,//t.co/1trfoSwta9 pic.twitter.com/IaSSDRVTcM

? Apex Legends (@PlayApex) Ağustos 2, 2022

Yüksek zamandır döküm göre dikkate değer olacak farklı şartların değişmesi aralarında, sıfırdan 500 aynı seviyede taşlamayı bitmiş çalıştırmanıza ve daha artı paket kazanmanıza ufuk tanıyan tamir edilmiş amma gelişme sistemi ayaklık alıyor. Oyuncular işlemi dört defaya böylece fazla ederek rahibe adayı rozetler kazanabilir ve bir kat daha pozitif ödülün kilidini açabilir. Sıfırdan başlıyorsanız, süreç yaklaşık noktada hile içi bazı "yadigarı" emtia almayı garanti etmeye yetecek öyle paket verecektir, kıtı kıtına çoktan azami seviyedeyseniz, bu ayrı olarak iş olmayacaktır.< /p>

Gerçek oyunda, dikkat edilmesi vadesi dolmuş adeta kaba fazla ayrılı müsait. Düşük oyuncuların herkes kendi kendilerini canlandırmasına ve ara sıra oyunu canlandırmadan üstelik kazanmasına izin veren kavgacı altın para demonte açık yürekli, bu özelliği ortadan kaldırdı.

Şimdi, aynı emtia, altın para arka çantasına eklenen özelliklere usta olup, oyuncuların boy arkadaşlarını ek kalkanlar ve sağlıkla canlandırmasına kapsam tanırken, servet arka çantasının bundan böyle ekstra iyileştirici eşyalar tutmasını karşılayan amma "koyu cepler" avantajı eldeki.

Wingman revolver birdenbire dar nişancı mühimmatı aldığından ve Spitfire mitralyöz ağır yerine çelimsiz cephane kullandığından, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana mevcut olan silahlarının çoğu değişiyor. Apex Legends'ın bu sezonuna uygun rahibe adayı kimi silah alamıyoruz, kıtı kıtına yoğun çalışma biçimindeki köktenci değişiklikler bunu telafi etmek dolayı iş belki - mükemmel soru, her şeyin dengeli mi kalacağı bunun dışında en ince ayrıntısına kadar şiddetli nişancı mı olacağı. zonklayan tüfeği yükü hükmedecek.

Vergi, Respawn Entertainment

Bu bizi rahibe adayı işaret Vantage'a ve basmakalıp harita Kings Canyon'a getiriyor. OG Apex haritasında aşina zamanda yapılan bir dereceli zaman bölümü, marifet başladığından giymiş olarak ne çok oyuncunun büyüdüğünü ortaya koydu - halen nasıl oynandığına bütünüyle elverişsiz yaklaşık haritada.

Daha aka, çeşitli göğüs göğüse kavga genişletildi, ikonik Skulltown bölümü "Relic" gibi adlandırılan yeni bazı alan iken arka döndü ve çoğunlukla üçüncü tarafların dikkatini çeken abartılı süreli çatışmalar yerine dövüşlerin daha ivedi ilerlemesine ahbap olmayı amaçlayan değişik harita değişiklikleri hazır. bir diğerini yenemeden ilkönce. Haritadaki ganimet bundan böyle farklı amma şekilde konumlandırılmış ve papaz adayı biraz sema kutusunun, bir devre netice üzerinizde yıpranabilecek orijinal pisliğine kıyasla işleri bir kat daha akkor ülkü getirmesi gerekiyor.

Vantage, n,i hedefi göre kimi akut topçu tüfeğiyle donanmış sonuç yeteneklerine öğretmen başka kimi efsanedir. Familya boyutunu, dışarı giden nadirliğini ve Efsane isimlerini düşünmek amacıyla lensiyle düşmanları yakınlaştırabilir ve keza sivri nişancı nişangahlarını kullanırken katma mermi düşüşü hesaplamaları alabilir. Çekici kanatlı yoldaşını, Echo adındaki (cari fiyat görmeyen ya da öldürülemeyen) yarasasını konumlandırabilir ve arkasından çabuk yaklaşık şekilde tekrar konumlandırmak karşı boyunduruk sıçrayışla ona fırlatabilir.

Şiddetli topçu tüfeğinin en son gücü, bu oyunda açılış olanıdır. abartısız yük olmadan çalışma hile. Onun amacıyla kriz zamanla artıyor ve Sniper's Mark atışları göre ek cephane ekliyor.

Overwatch, aşırı pozitif karakterin birbiri sersemletebileceği amma sorunla karşılaştığında, Apex Legends kimsenin saklanamayacağı bir oyuna dönüşüyor. aynı anda, bu sene Apex'te gördüğümüz sorunlardan, erkek oyuncu istatistikleri yeni eklemelerin sert pozitif kullanılmadığını gösterse de, rahibe adayı efsaneler bayağı denk. "No Apex August" falan erkek oyuncu protestoları çok tutmadı ve hile tüm zamanki gibi bağımlılık yapıyor. Anca rahibe adayı vakit göre her şeyin olması gerektiği aynı işlemesini umuyorum..


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler