Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Bandcamp Cuma günleri aşırı arka döndü | Teknoloji

Bandcamp Cuma günleri aşırı arka döndü | Teknoloji

Bağımsız sanatçıları müziklerini işletmek yerine satın alarak desteklemeyi tercih ediyorsanız, bugün biraz albümleri almak amacıyla terbiyeli amma zaman belki yüzünden Bandcamp Fridays ...

Bağımsız sanatçıları müziklerini işletmek yerine satın alarak desteklemeyi tercih ediyorsanız, bugün biraz albümleri almak amacıyla terbiyeli amma zaman belki yüzünden Bandcamp Fridays arka döndü. Mart 2020'den üstünde, COVID-19 pandemisinin başladığı zamanlarda, Bandcamp ekseriya gün boyu süren ve kurul ücreti almadığı kimi etkinlik düzenliyor.

Bandcamp etkinliği katışıksız ay düzenlemedi. ve Epic Games bu yılın başlarında pazarı satın aldıktan devam Bandcamp Fridays'in bundan böyle olmayacağına hakkında endişeler vardı. Hemen Hemen Hiç, hiç olmazsa önümüzdeki birkaç kamer için, Bandcamp Cumaları her tarafta bazı zımbırtı olacak. Bandcamp, etkinliğin 7 Ekim, 4 Kasım ve 2 Aralık tarihlerinde ve bugün gerçekleştirileceğini doğruladı.

Için ana böylece Bandcamp Fridays'e 800.000'den artı müziksever katıldı. Bugüne kadarki 21 etkinliğin bazı sonucu gibi podyum, sanatçılara ve etiketlere 78 milyon doların üzerinde hoşnutluk yaptığını söylüyor. İşlemci ücretlerini ödedikten netice, sanatçılar ve albüm şirketleri amma hayranın parasının biraz yüzde 93'ünü alıyor. Bandcamp, sanatçıların ve plak şirketlerinin iki günde bir kesiklik yaptıktan sonra kimi yüzde 82 kazandığını söylüyor.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler