Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Bazı öbür USB standardı, eski bir kabloyla dahi aktüel hızları ikiye katlayacak | Teknoloji

Bazı öbür USB standardı, eski bir kabloyla dahi aktüel hızları ikiye katlayacak | Teknoloji

Ufukta USB 4'ün yeni, süper çabuk bazı sürümü eldeki ve bundan davranmak için yepyeni yaklaşık kablo satın almanız hatta gerekmeyecek. USB Promoter Group, papaz adayı nesil USB Indirim 2....

Ufukta USB 4'ün yeni, süper çabuk bazı sürümü eldeki ve bundan davranmak için yepyeni yaklaşık kablo satın almanız hatta gerekmeyecek. USB Promoter Group, papaz adayı nesil USB Indirim 2.0 standardının "yayınlanmayı beklediğini" ve fiili USB 4 konektörlerinin orkestra genişliğini 40 Gbps'den 80 Gbps'ye pek iki katına çıkaracağını duyurdu.

Göz Kamaştırıcı yaklaşık şekilde, rahibe adayı örnek, önceki USB 4 kablolarıyla keza geri dönük iken uyumludur. Bu, 40 Gbps kapasiteli fiili USB-C kablolarının keza papaz adayı örnek kullanıma sunulduğunda bir kat daha yüksek hızlara kavuşacağı anlamına geliyor. Basın Mensupları bülteninden, "Güncellenmiş USB4 çözümünün esas özellikleri şunları içerir, Mevcut 40 Gbps USB Type-C dingin kablolar ve papaz adayı tanımlanmış 80 Gbps USB Type-C alacaklar kullanılarak acemi kimi somut yaprak mimarisine aykırı 80 Gbps'ye pek yoğun çalışma kablolar."

USB promotör Grubu bunun nasıl uygun olduğuyla göreceli ayrıntıları açıklamadı, ancak kuruluşun kimi sözcüsü The Verge'e bunun "rahibe adayı spesifikasyon geliştirildiğinde kimi gereksinim olduğunu ve bununla izafi ayrıntıların "kimi gereklilik olduğunu" söyledi. 80 Gbps sinyallemenin nasıl gerçekleştirildiği, n,i spesifikasyon yayınlandıktan sonra açıklanacak."

Teknoloji'tan n,yet an haberleri olmak dolayı tarayıcı bildirimlerini açınBildirimleri istediğiniz zaman ayarlar menünüzden kapalı bırakabilirsiniz.Şu anda yok Açın Açın

Rahibe Adayı standardın tüketicilere gerçekten ne vakit ulaşacağı henüz belli değil. USB Promoter Group, acele açıklamasında, "güncellemenin halen özellikle geliştiricileri hedeflediğini" söyledi, böyle geri kalanımızın acemi süper aceleci konektöre usta bilgisayarları alabilmesi karşı bazı zaman gerekebilir.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler