Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Beats Studio Buds 100$'a üstünde satışta | Teknoloji

Beats Studio Buds 100$'a üstünde satışta | Teknoloji

Başka yıl piyasaya çıktıklarında Beats Studio Buds'ı çoğu insan amacıyla şirketin galip c,zı gibi adlandırdık ve kıyasla karşı fiyatlı biraz kablosuz kulaklık arıyorsanız, bu c,z ...

Başka yıl piyasaya çıktıklarında Beats Studio Buds'ı çoğu insan amacıyla şirketin galip c,zı gibi adlandırdık ve kıyasla karşı fiyatlı biraz kablosuz kulaklık arıyorsanız, bu c,z en iyi seçimlerimizden biri olmaya ifa ediyor. İndirimdeyken daha hem edepli satın alıyorlar - Amazon şimdi Beats Studio Buds'ı 100 $ 'a usta, bu tutanak bazı pes ve Prime Day fiyatlarına karşılık. İndirim, hilâl grisi ve okyanus mavisi şemaları de dahil edinmek -mek üzere tüm ton seçenekleri için ayrıca geçerlidir.

Beats Studio Buds'ı Amazon'dan satın alın - 100 ABD doları

Normalde 150 ABD doları olan Beats Studio Buds, abes boyutlarıyla bizi etkiledi. gizli plancılık, dayanıklı özellik ve yeterli servet yay korunma. Kompakt ve kuvvetsiz olmanın yanı sıra, bu tomurcuklar IPX4 suya arsızlık derecesine sahiptir, bu ayrıca onları terli egzersizler karşı edepli kılar ve anında çalmanıza/duraklatmanıza, parçaları atlamanıza ve ANC'yi ayarlamanıza bahane veren bulunan kontrollere sahiptir. Baş tasarımla göreceli kalınlık aka sıkıntımız Studio Buds'ın kasasının kablosuz şarjı desteklememesi.

ses kalitesi açısından Beats şiddetli nehir yatağı üst kısım etti. Apple'ın uzamsal sesini desteklemenin yanı sıra Studio Buds, bunaltmayan güçlü bas -li terbiyeli ayarlanmış ses üretir. Gürültü önleyici tedbir, ortamdaki gürültüleri engelleme konusunda yeterli bir sanat çıkarır ve Şeffaflık modu, etrafınızdaki konuşmalara kaygısızca girip çıkmanıza ufuk tanır.

Beats Studio Buds'ın olarak hem Apple'ın H1 yonga seti bulunur, bu hem de onlara mazeret verir. iPhone'lar ve başka Apple c,zlarıyla tez bazı şekilde eşleştirmek için. AirPod'lara analog şekilde, bu c,zlar aralarında hem de sorunsuz gitme sağlamalıdır. Kıtı Kıtına Android kullanıcıları toz içinde bırakılmadı - Studio Buds da Android aygıtlarında Aceleci Eşleştirme ve C,zımı Bul'u de destekler, böylece hangi işletim sistemini sevgi ederseniz edin, tüm bu özellikler onları edepli amma şık haline getirir.

Kimi daha artı ödemeye hazırsanız, acemi Beats Fit Pro kulaklıklar hem acilen 180$'dan satışta. Geçen kamer Prime Day'de (160$) gördüğümüz belge basık olmasa ayrıca, bu 20$'lık azalma Beats'in n,yet teklifi uygun uygun amma ergime. Bu tomurcuklar, Beats Studio Buds'a benzer şey bazı tasarıma sahiptir, zar zor tomurcukları kulaklarınızda muhtemelen tutmaya tanıdık olan yan uçları içerir. Sert vasıf, kuvvetli ANC ve devingen baş takibi birlikte uzamsal ses desteği amacıyla onları seviyoruz.

Amazon'dan Beats Fit Pro'yu satın alın - 180 $

Twitter'de @TeknolojiDeals'ı uygulama edin ve final haberler için Teknoloji Deals bültenine onaylayan olun beceri fırsatlar ve satın akseptans tavsiyeleri.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler