Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Bekle, LG gizli gizli eğimli TV'leri arka mi getiriyor?

Bekle, LG gizli gizli eğimli TV'leri arka mi getiriyor?

3D'nin açık havada, çarpık TV'ler olasılıkla endüstrinin çap fena burun edilen hilelerinden biridir. Önlerinde ağır spesifik amma noktada oturmadığınız sürece, çarpık bir görüş, a...

3D'nin açık havada, çarpık TV'ler olasılıkla endüstrinin çap fena burun edilen hilelerinden biridir. Önlerinde ağır spesifik amma noktada oturmadığınız sürece, çarpık bir görüş, acımasız yansımalar ve zorla yarar sağlamayan genel olarak mahzurlu kimi gözetim deneyimi birlikte sonuçlandılar. Cidden, korkunçlardı. Kavisli TV'ler, yapmaları gerektiği için değil, şirketler yapabildikleri uygun ortaya çıkış gücü.

Ayırma etmem amma vakit aldı, hemen hemen hiç LG'nin bu hafta duyurduğu 42 inçlik rahibe adayı OLED Flex'i SÜRDÜRME ve bu sonbaharda piyasaya sürmeyi umuyor, eğimli TV'lerin art dönüşünü verimli yaklaşık şekilde belirti ediyor. Aldatmaca tarzı RGB aydınlatmaya usta monitör tarzı biraz standa sahip belki ve LG, OLED Flex'i demo alanındaki biraz monitör aynı yaklaşık masanın aşırı yerleştirerek işleri bir karıştırmış olabilir. Ancak kusur yapmayın, bu bazı TV kıçlı TV. Dört HDMI 2.1 girişi var, WebOS çalıştırıyor ve yerleşmiş kimi TV alıcısı hazır. Bu kimi TV.

Eh, çok çekici bazı numarası olan bazı TV - dönüşüyor. Bir düğmeye basıldığında, c,zın içindeki kimi sıra itfaiye arabası dönmeye başlar ve onu teklifsiz bazı tam TV'den eğimli biraz TV'ye dönüştürür. (Ekranın aşağı tarafındaki serseri düğmesiyle da burma işlemini kontrol edebilirsiniz.) Ya Da katışıksız halükarda çarpık biraz monitöre çok benzer kavisli bazı TV.

Bu zihni kurcalayan bir yaklaşımdır, yani faydalarını görmeyeceğiniz vakit eğrinin yarattığı sorunlarla çabalamak zorunda kalmamalısınız. Arkadan bakıldığında, TV kimi püf noktası monitörüne sert benziyor.

tam olarak ne vakit çarpık biraz TV isteyebileceğinizi uygulamak dolayı LG, Forza Horizon 5 soy oyununu ekrana bağladı ve insanları şampiyon şekilde muamele etmek uygun üç ila dört fit uzağa oturmaya yüreklendirme ediyordu. kavisli kimi ekranın görüşü kuşatan avantajlarından. Elek, maksimumda, heyecanlı amma şekilde kavisli 900R'ye bükülebilir, kıtı kıtına miktar 20 aksine bombe uygun yüzde 5'lik artışlarla yüzde kaydırıcısında ayarlanabilir. YERINE GETIRME eğlence katının gürültüsünün ortasında bunu bildirmek zordu, hemen hemen hiç ötüş sesi kuşkusuz üstünlük edilirdi ve galiba oyunun ortasında duymak istemeyeceğinizi söylemeye gereksinim devamsız.

Onun haricen. Bükülmüş makine ve kalitesiz stand ile LG OLED Flex, LG'nin fiili 42 az miktar C2 TV'si beraber iktidardaki biraz şekilde aynıdır.

4K çözünürlüğe, 16,9 en kabile oranına ve maksimum 120Hz restorasyon hızına sahiptir. Doğrusu bu, hemen hemen LG'nin popüler OLED serisi pek edepli göründüğü anlamına geliyor.

LG OLED Flex'in basık olması kadar inandırıcı değil. LG'nin sözcüleri, bu sene sonra satışa çıktığında TV'nin ne kadara meta olacağını desteklemek istemiyorlardı, hemen hemen bu iş temelde 1.399 dolarlık amma LG C2'yi ve ayrıca otomatik burma sürecini egzersiz yapmak amacıyla apaçık ağır deli yaklaşık dizi mekanizmayı içerdiği kompartıman karşısında alındığında , sanırım en az 2.000 dolara mal olan bir c,za bakıyoruz. 42 inçlik amma beyaz perde için buna değerinde mi?

TV en yüksek eğrisinde.Kimi parça halk tipi dosdoğru OLED TV ve bir parça eğimli numara monitörü. Hemen Hemen bunun falan yaklaşık hibrit ekranın çoğu insanın evine nasıl sığacağından o kadar muhakkak değilim. LG, müşterilerinin, görüntü gözlemek dolayı TV'ye dönüştürülmeye amade, masalarına kavisli kimi monitör falan kurulmasını mı bekliyor? Başka yaklaşık kabine tekrar olağan kimi TV gibi oluşturma planı mı, anca koltuğunuzu kimi yakına terslik ve biraz akıcı amma aldatmaca eylemi uygun eğimli heves getirme seçeneği beraber mi? tamamiyle emin değilim.

Bununla Corsair'in bükülebilir kalıp faktörünü üstlenmesi arasında - ki bu teyze biraz LG Display OLED paneline efendi, kıtı kıtına daha tam kimi 21,9 çap boy oranına ve onu elle bükmenizi isteyen biraz dönüştürme işlemine öğretmen - papaz adayı kimi çarpık perde çağına girdiğimizi hissediyor. Kavisli TV'ler hiçbir suretle fiilen işe yaramadı, kıtı kıtına diye zamandan bu yana çarpık monitörlerin bayağı popüler olduğu kanıtlandı. LG'nin OLED Flex'i bu boşluğu doldurmaya çalışıyor aynı görünüyor.

Fotoğraflar Jon Porter / The Verge

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler