Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Biraz tahsildar 1 milyon dolara binlerce oyun konsolu satıyor | Teknoloji

Biraz tahsildar 1 milyon dolara binlerce oyun konsolu satıyor | Teknoloji

Bu hafta, oyun konsolu koleksiyoncularının salyalarının aktığı yaklaşık eBay listesi ortaya çıkış gücü. Fransa merkezli birisi, ellerine geçebilecek kadar ağır taslak, boya çeşidi ...

Bu hafta, oyun konsolu koleksiyoncularının salyalarının aktığı yaklaşık eBay listesi ortaya çıkış gücü. Fransa merkezli birisi, ellerine geçebilecek kadar ağır taslak, boya çeşidi ve özgül sürüm ayrıca kapsayan almak -mek üzere 2.200'den artı konsol satıyor. Bu aldatmaca geçmişi dilimi karşı istenen paha? 984.000 Euro yahut 1 milyon doların altında bir saç.

Kaori30'u kullanan kâğıt dağıtan kimse, Google Translate'e uygun koleksiyonun 50 almanak oyun geçmişini kapsadığını söylüyor. Yalnızca yarışmalar kadar sunulan konsol çeşitlerini içerir. Konsollarla hiç durmadan listede (Kotaku tarafından) bir iki surat marifet, bazı heykeller ve çeşitli koleksiyonlar ayaklık alıyor.

cf5eweb1700-2ad2--11ed-be7502bf61A2-11edKaori30/eBay

Kaori30, koleksiyona 90'ların başında başladıklarını zar zor birkaç sene devam edindikleri katışıksız şeyi sattıklarını söylüyor. IÇIN on sene netice fazla konsolları toplamaya başladılar ve 2011'da zaman eksikliği ve bir kat daha acayip parçalar bulmanın ne öyle zor olduğu zira durdular. 2018'hem Japonya'yı ziyaret ettikten netice tutkularını yeniden alevlendirdiler ve sattıkları hemen hemen hiç tüm şeyi ve biraz alay bir kat daha konsolu arka alabildiler.

Toplayıcı, 200 ila 300 arasında ürün olduğunu sanı ediyor. alternatif daha yerde fiili değildir, bu keza onu özgün amma toplama yapar. Senaryo, hazinedeki Nintendo öğelerinin tümü olmasa keza birçoğunu detaylandırıyor (en az 20 Nintendo 64 varyantı dahil). Bununla Beraber, eBay'de özgün bazı müspet arkadaki açıklama puanına sahip olan Kaori30, Sega ve Neo Geo konsolları hem de kapsayan elde etmek -mek üzere partinin "hep şeye" sahip olduğunu vaat ediyor. Satıcının sağladığı fotoğraflara kimi bakış, PlayStation, Xbox ve TurboGrafx donanımı ve bile kimi Ouya dahil almak -mek üzere türlü alternatif aygıt keza sunduklarını ortaya koyuyor. Bir eski videolar hem de öğelerin çoğuna daha yakından yüz ifadesi olanağı sunuyor.

Kaori30 sırf Fransa'hem de teslimat sunuyor. bu nedenle, öbür amma yerde parlak zengin amma hile tutkunuysanız ve bu dolu koleksiyona yapmak istiyorsanız, nakliye işini de halletmeniz gerekir.

iBu anlam, gizlilik hakkı tercihleriniz nedeniyle kullanılamıyor. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, gerisinde Görmek , Rüyadakarşı sayfayı her yerde yükleyin.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler