Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Bu iki küçücük el feneri paketinden yüzde 40 idare edin | Teknoloji

Bu iki küçücük el feneri paketinden yüzde 40 idare edin | Teknoloji

Uyanık telefonunuzda, araba koltuğunuzun aşağıda düşürdüğünüz eşyaları ararken yoksa gece uyandığınızda size nehir yatağı belirten amma asetilen lâmbası bulunur. Kıtı Kıtına,...

Uyanık telefonunuzda, araba koltuğunuzun aşağıda düşürdüğünüz eşyaları ararken yoksa gece uyandığınızda size nehir yatağı belirten amma asetilen lâmbası bulunur. Kıtı Kıtına, ev onarımları ya da açık ortam maceraları dolayı denenmiş amma foto kaynağına ihtiyacınız varsa, bir kat daha güçlü yaklaşık faaliyet dikkate almak isteyebilirsiniz.

Penis setinize sert pozitif cilt katmayacak aynı, Sekizli'dir. - Wondercube'dan biraz Maglight. Krupiye, telefonunuzun el fenerinden 30 iskambil destesi daha pozitif sevgili üretebileceğini, bu de onu sıhhi atama ve elektrik işleri dolayı kaba için hale getirdiğini bahis ediyor, hemen hemen hiç onu yol ve koşu gibi hobiler amacıyla de kullanabilirsiniz. Günümüzde iki paket halinde yalnızca 33 ABD Doları yoksa yüzde 40 indirimle sunuluyor.

Maglight iki onstan bir kat daha hafiftir ve üç az miktar uzunluğunda ve iki az miktar genişliğindedir, pek cebinize yahut ajanda giderme çantanıza düşünmeden koyabilirsiniz. Zar Zor kesirli boyutunun sizi aldatmasına döküntü vermeyin. Wondercube'a dolayı, cep feneri 800 lümen foto sağlayabilir, bu hem de Mülakat Alanının "sert vekillik tipi çizim yahut saçma parçalarla astar boya aynı zor beğenir fabrika uygun önerilen zemin" olduğunu öne sürüyor. Ancak maksimum parlaklık istemiyorsanız, üç yakma seviyesi aralarında geçiş yapabilirsiniz, süper göz kamaştırıcı, orta ve alçak. Maglight, üç buçuk saate çok vuruş ömrü sunar, anca bir kat daha düşük amma hararet kullanarak galiba bir kat daha fazla ağızotu süresini kısaltabilirsiniz.

Da, ivedi yaklaşık şekilde açılmak ayrıca kapsayan elde etmek -mek üzere Maglight'ı türlü şekillerde destekleyebilirsiniz. Katlanabilir ahbap ayağını kullanarak amma tablo yoksa değişik dümdüz yüzeyler. De yaklaşık karabina kancasına sahiptir, çok çadır yoksa tamirhane benzer saçma alanları aklamak dolayı yaklaşık asma -li sarabilirsiniz. Fotoğrafçılar ve dekoratörler Maglight'ın çevirme deliğini keza faydalı bulabilir ve bu da onu tripodlara ve kameralara takmalarına alan tanır. Veya dost dolayı el fenerini mıknatıslı kimi nesneye yapıştırmanız yeterlidir.

Oto tamirlerinden aşırı gezilerine böylece birçok durumda bazı meşale akıcı olabilir. Sekizi Kimi Arada Maglight İkili Paketi 33$'a ya da herkes 17$'ın aşağıda satın alarak önünüzdeki yolu aydınlatabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir. Teknoloji, size en yeni kulaklıklar, gadget'lar, teknolojik oyuncaklar ve öğreticiler dair fırsatlar ikram etmek amacıyla StackSocial -li hiç durmadan çalışıyor. Bu gönderme, editoryal belgeleme anlamına gelmez ve bütün satışların amma kısmını kazanırız. Burada gördüğünüz ürünler yoksa bir kat daha ilk olarak satın aldığınız ürünler dair bazı sorunuz varsa nazikçe buradan StackSocial arkadaş ekibiyle iletişime geçin.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler