Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Bushido

Bushido

Anna-Maria Ferchichi -li evlidir ve bu evliliğinden Aaliyah Ferchichi isminde kimi kızı vardır. Gerçek ismi Mohamed Youssef olan Müslüman rap sanatçısı Bushido bilhassa müzik dünyasında S...

Anna-Maria Ferchichi -li evlidir ve bu evliliğinden Aaliyah Ferchichi isminde kimi kızı vardır. Gerçek ismi Mohamed Youssef olan Müslüman rap sanatçısı Bushido bilhassa müzik dünyasında Sonny Black ismi -li tanınmaktadır. Aslında Tunus asıllı amma baba ve Alman biraz annenin evladı gibi 1978 yılında, Almanya, Bonn 'de dünyaya gelmiştir. Annesinin yanında artan Bushido, babasından ırak bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Tarzı 50 Cent rap grubunu andıran Bushido, özellikle Almanya 'nın güzide gruplarından Tokio hotel -li yaptığı atışmalar ile dikkatleri üstünde çekmiştir. Keza 2013 yılında Stress ohne Grund, (Sebepsiz Stres) isimli ötme -li Almanya 'de abartılı devir tartışmalara sebep olmuştur. Şarkısında, tez canlılık fantazileri, suç oluşturan ve bazı şiddetli farkedilebilir isim, politikacının isimlerininde ayaklık alması nedeni beraber ciddi tepkiler almıştır. 2011 yılında daha önce futbolcu Kutlu Özil 'inde ahenk kategorisi, Almanya 'nın çap prestijli ödülü meşhur Bambi Ödülünün sahibi olmuştur. Kadın ve eşcinselleri hem küçük düşürücü yapmış olduğu şiir ve n,yet dönemlerdeki sararmış şarkıları nedeni ile politikacı Serkan Tören, Bambi Ödülü 'nün Bushido 'dan art alınmasını rica etmiştir.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: