Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Çağırmak BTS'i yeni keşfettin

Çağırmak BTS'i yeni keşfettin

Her grubun bütün hayranı biraz noktada orada olmuştur. Onları Grammy'hem gösteri sergilediklerini, James Corden beraber çalıştıklarını, Grand Central'ı devraldıklarını yahut Joe Biden ...

Her grubun bütün hayranı biraz noktada orada olmuştur. Onları Grammy'hem gösteri sergilediklerini, James Corden beraber çalıştıklarını, Grand Central'ı devraldıklarını yahut Joe Biden beraber takıldığını gördünüz. Butter'ı radyoda duydunuz ve "Hey, bu akılda kalıcı" dediniz. İlginizi çekiyor - müziklerini seviyorsunuz ve havalı adamlara benziyorlar. Hayran olmaya hazırsın. Peki öteki hareket nedir? Gruba nasıl giriyorsun?

Size terbiyeli haberlerim hazır, Army (BTS hayranlarının adı) uyanık yaklaşık orkestra. Kurulu bir fandoma katılma ihtimali bazen bölüm korkutucu belki - ancak genellikle, biz burada Army-land'da hep aka kaldıraç töreninden, hit single'dan yoksa farklı olaylardan netice rahibe adayı, meraklı hayranlar ile istila edilmeye kaba ki aşırı alışkınız. BTS katışıksız manşetlerde. Gel, yerleş. Sana sahip olduğumuz amacıyla mutluyuz.

Öbür kimi endişeyi durdurmak karşı, Ihsan, geç kalmadınız. BTS'delik dağıldığını duymuş olabilirsiniz - "fasıla" terimi kimisi ile kafası dumanlı dolandı ve diğerleri yoluyla (BTS'nin ana şirketi Hybe dahil) hata bazı tercüme gibi reddedildi. Ki anki ayaklık ki ki, grup hala beraber verim sergiliyor, anca üyeler keza solo çalışmalarına geçmişte olduğundan bir kat daha pozitif odaklanıyorlar.

Değilse, kompartıman atmanızı öneri ettiğim, grubun diskografisini açıklayan katışıksız çeşitli çevrimiçi köken mevcut - bu makale, müziğin tadına etobur kertenkele hemen hemen grupla başka yollarla hem ulamak isteyen kişiler içindir. .

BTS üyeleri

BTS'nin şarkılarını dinledikçe ve onların üniversal şovları, videoları ve başka içerikleri ile etkileşime girdikçe, doğuştan kadar tüm üyenin kim olduğu konusunda bazı düşünce edineceksiniz. Kıtı Kıtına, dalmadan önce bari herkesin adını ve falsolu adlarını bilmenin dost olduğuna inanıyorum.

Tamamlanmış, işte BTS'kovuk bir fotoğrafı.

Beyaz Saray Basın Özeti BTS ile Getty Images aracılığıyla Nathan Posner/Anadolu Ajansı'nın fotoğrafı

Soldan, elimizde,

V/Ki O Taehyung/??? - Meleksi bariton sesi ve rekor kırılma Instagram takipçisi olan şantöz. derhal, Asalak yıldızı Choi Woo-shik'in keza dahil olduğu sıkı sıkıya tabi biraz dost grubuyla Disney Plus'ta yaklaşık realite şovunda.Adının "JK" ve "Kookie" olduğunu duyacaksınız - hem de "Golden Closet" adı altında eksik filmler çekiyor. Dayamak -mek üzere olduğu dair diretme ettiği ve sonuç bunu yapmadığı birkaç saatlik canlı yayın egzersiz alışkanlığı eldeki ve biz onu böyle seviyoruz. Yakınlarda benimle Grammy'leri tekrar sonra beyaz karınca olmayan kimi arkadaşım göre "Bekle, adak ederim bu adamı bir kat daha öncelikle amma kulüpte gördüm" iken tanımlandı. Jimin/Otopark Jimin/??? - "Mochi" lakaplı ötücü kuş. Gerçekleştirilen Lie, kafamda kira bedeli ödemeden parlak mutlak bazı parazitli. Ailemin adını duyduğu biricik BTS üyesi. RM/Kim Namjoon/??? - Rapçi ve grubun lideri, bununla birlikte amma iş koleksiyoncusu iken ayrıca duyuru çekiyor. Friends'i defalarca izleyerek İngilizce'yi kolay ışık halkası getirdi. Bu Günlerde 35 yaşındaki beyaz adam arkadaşım kadar "tamamen bira içeceğim" kadar tanımlandı. Jin/Kime Seokjin/??? - Şantöz, çap ihtiyar organ ve sıkça kurucu şakası yapan birisi. Genellikle "Global Büyük" gibi adlandırılır ve halkın önüne çıktığında viral olma eğilimindedir. Biraz arkadaşım üniversitede onunla ders aldığında ısrar ediyor başka ego henüz kanıt bekliyorum. J-Hope/Jung Hoseok/??? - Rapçi ve asıl rakkas, sahnede arıza yaptıklarında farklı üyelere dik fahiş bakmaları ve akkor hale gelmiş, bulaşıcı gülüşüyle ??tanınır.İnsanların ona "Özel Zevk" dediğini duyacaksınız. Suga/Min Yoongi/??? - Rapçi ve başarılı yapımcı. Başlıca ona Suga denildiğini duyacaksınız, hemen hemen hiç "Agust D" adı altta (tek) solo incelemeler yaptı. N,yet zamanlarda Psy ile şahane akılda devamlı That That şarkısında iştirak yaptı.

(Bunu okuyan bazı Kalabalık göre, Aşırı basitleştiriyorum. Bunlar, çeşit çeşit yönü ve büyük kariyerleri olan şiddetli karmaşık insanlardır - bu, tanıdığımız ve sevdiğimiz üyelere ağır, sert az amma girişten alternatif yaklaşık zımbırtı değildir. )

Hazır, artık isimleri öğrendiğinize dolayı eğlenceli medyadaki herkesi burada bulabilirsiniz.

??pic.twitter.com/Jz9icVF68w

? ????? (@BTS_twt) 25 Şömine 2021

BTS arkadaş canlısı basın

Bir grubu Twitter'ayrıca ararsanız, doğrulanmış BTS hesaplarının sayısı. Papaz Adayı hayranların ifa etmesini önerdiğim iki bir parça mevcut. BTS_bighit, grubun sırasıyla şirketi yoluyla yönetilen düzgün hesabıdır (sanırım). Burada, grubun projeleri uygun özbeöz türlü duyuruları göreceksiniz. BTS_twt, üyelerin tweet attığı yerdir - özçekimler, şakalar, doğum günü mesajları ve benzerleri göreceksiniz.

Değilse, tweet'çukur kimden olduğunu geçindirmek genel olarak şiddetli zor yok.

Korece okuyamıyorsanız, BTS'delik yayınladığı bütün şeyi İngilizce'ye çeviren birkaç Twitter hesabı mevcut. Rahibe Adayı hayranların bunlardan birkaçını yerine getirme etmelerini ve bunlara dip uydurmalarını tavsiye ederim. İşte biraz yeterli olanlar.

Instagram'hem de üyelerin farklı hislere kaptan bir bir hesapları müsait. RM amma alay sanat eseri paylaşıyor, J-Hope özel kasıt ve işinin promosyonlarını kimi arada kullanıyor, V ara sıra arzu tuzağına düşük avangard tarafta, Jin n,yet zamanlarda tenis içerikli, Suga ağır paylaşım yapıyor Jimin, birçok yerlerde şampiyon hayatını yaşıyor gibi görünüyor ve Jungkook genelde pusuya yattı ki arada bir enli soru-cevaplar uygun ortaya verim. (Tekrar, aşırı basitleştiriyorum.) Ayrıca, acemi Run! BTS bölümleri yayınlandı (altta daha fazlası).

Fakat üyeleri doğrusu başından geçmek istiyorsanız açtırmak dolayı şampiyon ayaklık Weverse'dir. Weverse, Hybe kadar bilhassa müzisyenler ve hayranlar amacıyla geliştirilmiş kimi sosyal ağdır. Bazı Facebook'a benziyor - sanatçılar örnek, fotoğraf, ekran ve çeşitli medyaları yaklaşık arada yayınlayabilir ve ayrıca kısa vadeli ömürlü hikayeler yarı yaklaşık sıfat da vardır.

Da, onlarla etkileşime geçebileceğiniz özgün ayaklık burasıdır ? bu platformdaki hayran yorumlarına ahenkli kadar yanıt verirler. US-ENTERTAINMENT-MUSIC-GRAMMY-AWARD-SHOW BTS, 64. Takvim Grammy Ödülleri'nde kademe alıyor. Getty Images aracılığıyla VALERIE MACON/AFP'nin fotoğrafı

BTS TV şovları

BTS, üyeleri tanımanın öbür amma edepli yolu olan amma kalabalık ekran içeriğine sahiptir. Çok fazla olması yeni bazı vantilatör amacıyla bölüm korkutucu belki, bu yüzden başlatmak uygun yaklaşık saygın yerler önermeye çalışacağım (anca bunlar yalnız benim görüşlerim - değişik hayranlar sert akla uygun amma şekilde benzer fikirde olmayabilir, hepimiz burada elimizden gelenin kalınlık iyisini yapıyoruz, vb.).

Rahibe Adayı hayranların Run BTS -li başlamasını bizzat burun ederim. Bu şov VLive'de mevcuttur, hemen hemen bölümlerin çoğunu YouTube'da ayrıca bulabilirsiniz. BTS'in yaptığı daha saçma sapan şovlardan tek, oysa bu yüzden bu yedi kişinin ne böylece eğlendirici ve dostça olduğuna üstünde iyi amma içeriye akma buluyorum.

Bunu uydurmuyorum - kalınlık sevdiğim bölümlerden birisi).

Safça gösteri kaba eğlenceli olmakla kalmıyor (BTS kalınlık değersiz kare şeklinde şey okumaları bile sert ciddiye alıyor), aynı zamanda hep üyenin antagonizm etmesini, taktik oluşturmasını, aldatmasını, böbürlenmesini, öfkelenmesini, cesaret etmesini ve ucuz etmesini izledikçe herkes kendi yöntemleriyle, kime olduklarına, kuvvetli yanlarına, birbirleriyle olan ilişkilerine ve nasıl düşündüklerine üstünde harika bir içeriye akma yakında edeceksiniz.

Başka biraz uygun seçenek, ise bu size karşı gelmiyorsa, BTS Delik The Soop. Bu, grubu iki uzak tatilde peşinden bir kat daha gizli bazı realite şovu. Yürünecek Mesafe yapmalarını, okumalarını, yüzmelerini, alıştırma yapmalarını, vergi yapmalarını, balık tutmalarını, aş pişirmelerini, koşmalarını, uçak uçurmalarını, uzakta kumandalı teknelerle yarışmalarını, azar patlatmalarını, gitar çalmalarını, ahşap oymalarını, Avalon oynamalarını ve insanların tatilde yaptıkları başka şeyleri izliyorsunuz. Bu, BTS'delik tantana ve çekiciliği ortadan kaldırılmış halk kadar yaşadığını görmenin iyi amma yolu ? üyeler biraz gösteri yaptıklarının açık açık farkındayken, gerçekte sade onların takıldığını izliyormuşsunuz falan hissettiriyor (ve üyeler da çekerken böyle hissettiklerini belirttiler).

Bilhassa BTS 'in tarihsel ve kariyeriyle ilgileniyorsanız, kısım atabileceğiniz aşırı sayıda değişik dizi ve çizim geçerli.

Sadece üyelerin söz ettiğini ve konuşma ettiğini Görmek , Rüyadaistiyorsanız, VLive uygulamasında saatlerce eski açık saçık yayınları izleyebilirsiniz. Üyelere ve çalışmalarına bir kat daha alışılmış olduğunuzda bunlardan bir bir kat daha fazlasını alacağınızı düşünüyorum - ancak istediğiniz zaman onları izlemekten çekinmeyin. Işveren sensin!

Bu grupla bağlama kurmanın ölümsüz yolu eldeki ve bu makalede özetlenen programlar buzdağının sırf görünen kısmı - ama umarım herkes dolayı faydacı kimi ilk ??noktası olurlar. kim bir kat daha fazlasını çalışma yapmak ne de. İyi şanlar. Umarım bu sanatçılar, n,yet dokuz yılda global türlü insana yaşattıkları sevinci size de getirir.

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler