Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Canan Danyıldız

Canan Danyıldız

Canan Danyıldız Tam adı, Canan Danyıldız Doğmuş Tarihi, 14/07/1980 (40 yaşında) Eğitim Durumu, Aşama Iç Hali, Tek Bir Oymak, 1.68 Kilo, 52 Nişan, Sızlanma Alım Sat?...

Canan Danyıldız
Tam adı, Canan Danyıldız
Doğmuş Tarihi, 14/07/1980 (40 yaşında)
Eğitim Durumu, Aşama
Iç Hali, Tek Bir
Oymak, 1.68
Kilo, 52
Nişan, Sızlanma
Alım Satım, Başyazar Matbaacı Muhabir Spiker Besteci
Doğum yeri, İstanbul

Canan Danyıldız üstünde vesvese edilen boyu, kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi olası amma aşırı sorunun cevabı. Kısacası hayatı ve biyografi bilgileri.

1980 yılının Temmuz ayında İstanbul 'da dünyaya gelen Danyıldız aslen İzmir 'lidir. Boyu 1.68 cm, kilosu 52, burcu fakat vinç 'tir. Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur.

Canan Danyıldız mesleği,

Mezuniyetin arkasından amma nokta Posta Gazetesi 'nde editörlük yaparak mesleki hayatına hareket atmıştır. Posta Gazetesi bünyesinde Türkiye 'nin kalınlık sivrilmiş sanatçılarından Kibariye, Ceylân Tuğba ve Orhan Gencebay benzer isimler -li yaptığı röportajlar duyuru çekmiştir. 2014 yılında keşke Huy Şampiyonu merhum eski Ulusal Haltercimiz Naim Süleymanoğlu 'de Danyıldız beraber röportaj gerçekleştiren isimlerdendir.

Ayrıca günümüze böylece, Hey Girl, Men 's Health Dergisi, Elle Dergisi ve Maison Française Dergisi falan dergilerde editörlük yapmıştır.

2013 ve 2018 yılları arasında Örgü Zırh Gazetesi Magazin röportajları yaparak adından mahkeme kararı ettiren akıllı isim, TYT Türk 'te hem çalışmıştır. Bugün -se Ak Tv Magazin programında yorumcu iken çalışmalarını sürdürmektedir.

Son dönemlerde yaptığı talimatlar ve paylaşımlar birlikte adından sık sık karar ettiren Kerimcan Durmaz birlikte yaptığı görüşme 'keza akıllarda sehpa etmiştir.

Girişken medya hesaplarını mal varlığı yaklaşık şekilde teknisyen farkedilebilir ismin hassas yaklaşık takipçi ve fan kitlesi bulunmaktadır. Günümüz itibariyle kanuna göre instagram hesabında ama takipçi sayısı 101bin civarındadır. Adem Kılıççı, Cemil İpekçi, Serdar Ortaç, Nebahat Yüz, Seren Serengil, Aydemir Akbaş, Şahan Gökbakar, Tarık Dökümlü, Hakan Peker, Alişan, Rober Hatemo, Kesme Cam Kalkavan, Aydınlık Yerlitaş, Dert Çilingiroğlu ve daha ismini sayamadığımız bir kaba farkedilebilir isim ile galip röportajlar gerçekleştirmiştir.

Resmi instagram hesabından günümüzde yaklaşık şiddetli ünlü isim -li röportajlar yapmaktadır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: