Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Çiftçilerin Tarım Sigortası Yaptırmaya Aksi Tutumları ve Memnuniyet İstekliliği

Çiftçilerin Tarım Sigortası Yaptırmaya Aksi Tutumları ve Memnuniyet İstekliliği

Türkiye 'hem de üreticilerin riske karşıt tutumları, girişim ve belirsizliklere karşıt aldıkları önlemler, tarım sigortaları dair bilgi düzeyleri, çiftçilik sigortası yaptırma istekl...

Türkiye 'hem de üreticilerin riske karşıt tutumları, girişim ve belirsizliklere karşıt aldıkları önlemler, tarım sigortaları dair bilgi düzeyleri, çiftçilik sigortası yaptırma isteklilikleri ve çiftçilik sigortası yaptırma durumunu etkileyen faktörler dair temel bilgiye usta olduğumuz söylenemez. Bu sebeple, araştırmada işlem tipleri itibariyle sigortalılık oranlarını saymak, tarım sigortası poliçesi satın akseptans durumunu belirleyen değişkenleri ve yürürlük yönlerini saptamak, çiftçilerin güven yapmaya karşı tutumlarını ortaya koymak, tarım sigortası poliçesi dolayı ödenmesi göze alınan miktarları atamak ve çiftçilerin sigorta priminde meydana yeni değişimlere zıt gösterdiği hassasiyeti paha biçmek amaçlanmıştır.


Eğlence-Kültür Kategorisinden Haberler