Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Çin, katlanabilir ürünlerle ilgileniyor - ve Honor'un CEO'su dünyanın geri kalanının keza kolay olduğunu düşünüyor

Çin, katlanabilir ürünlerle ilgileniyor - ve Honor'un CEO'su dünyanın geri kalanının keza kolay olduğunu düşünüyor

Honor, ikincil katlanabilir ürününü istikbal yıl piyasaya sürmeyi planlıyor ve Honor Magic V'in farklı arkadaşlık, c,zı Çin haricen piyasaya sürmeyi umuyor. Honor'un CEO'su George Zhao, b...

Honor, ikincil katlanabilir ürününü istikbal yıl piyasaya sürmeyi planlıyor ve Honor Magic V'in farklı arkadaşlık, c,zı Çin haricen piyasaya sürmeyi umuyor. Honor'un CEO'su George Zhao, bu sene Berlin'deki SÜRDÜRME fuarı öncesinde The Verge birlikte yaptığı röportajda planları doğruladı ve şirketin bir başka katlanabilir c,zını gelecek yılın açış çeyreğinde piyasaya sürmeyi beklediğini söyledi.

Istikbal yılın başlangıç çeyreğinde çap acemi katlanabilir şık telefonumuzu Avrupa kapsayan milletlerarası pazarlara sunacağımıza azim verdik, dedi Zhao. CEO, papaz adayı aygıt göre herhangi bir ayrıntılı plân yahut özel göreve verme doğrulamadı hemen hemen hiç Honor'un katlanabilir c,zları amacıyla asıl santra alanlarının onları daha kibar, bir kat daha çelimsiz ve daha uygun fiyatlı hale getirdiğini belirtti.

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde biraz suyolu, Honor'un açılış katlanabilir c,zı Honor Magic V'i piyasaya sürmesinden amma amma yıl sonra gelecek. Oppo'nun Find N, Xiaomi'nin Mix Fold ve Huawei'nin Mate X c,zlarının beğenileri.

Anca, bu c,zların şaşırtıcı derecede büyük kimi kısmı Çin pazarına spesifik gibi kaldı. Batıda, sırf Samsung ve Huawei kritik katlanabilir hamleler yaptı ve bunların aralarında, tartışmaya açık bazı şekilde, dikkate almaya değerinde olan yalnızca Samsung'un c,zları, Huawei, devamlı ABD yaptırımlarının bazı sonucu gibi Google'ın uygulamaları ve hizmetleri olmadan satılmaya takip ediyor.

Image, Honor

Zhao'ya Honor ve farklı markaların katlanabilir ürünleri uygun neden Çin'e öncelik verdiğini sorduğumda, ülkedeki pop uygulamaların aşırı daha aka kimi bölümünün katlanabilir c,zlar karşı optimize edildiğini söyledi. Bunun nedeni, Çin'in WeChat olası yöresel olarak üretilen uygulamaların hakim olduğu eşsiz yaklaşık Android egzersiz pazarına sahip olması ve bile ülkede TikTok'un (Douyin adlı) özel yaklaşık sürümüne sahip olmasıdır. Bu ayaklık, uygulamalarını papaz adayı form faktörleri göre optimize almak -mek üzere geliştiricilerle ortaklık yapmayı kolaylaştırıyor.

"Çin merkezli yapma sağlayıcılarıyla hoşça bazı ilişkimiz var" için açıklıyor Zhao. münasebet, geliştiricilerin uygulamalarını katlanabilirler göre optimize sahip olmak karşı Honor -li çalışmaya hazırlıklı olduğu anlamına kazanç. Kullanıcıların küre şeklinde Google Play Store'dan Android uygulamaları indirdiği dünyanın arka kalanından aksine, Çin'deki kullanıcılar bunlara pazara spesifik kimi sıra yapma mağazası aracılığıyla erişiyor.

"Istikbal yıl, 1. çeyrekte biz Kalınlık acemi katlanabilir şık telefonumuzu milletlerarası pazarlara getireceğiz"

Zar Zor Google'ın büyük ekranlı c,zlarda Android deneyimini iyileştirmeye tasarlanmış n,yet girişimleriyle, Zhao milletlerarası pazarların yetiştiğine inanıyor. Rahibe Adayı başlayanlar dolayı, Google kısa nokta önce mobil işletim sisteminin tabletler ve katlanabilirler göre optimize edilmiş papaz adayı biraz sürümü olan Android 12L'yi piyasaya sürdü.

Zhao, "Google bu yönde aşırı uğraşma sarf ediyor" diyor.

Honor'un hala katlanabilir ürünlerini satmayı planlamadığı yerlerden bir tane Amerika Bitişik Devletleri. Ortaklık, yarım on yıl başta ABD pazarına akış yapmış olsa hem, şimdilik kısaltılmış kaynaklarını, aktüel varlığına ve daha fazla deneyime efendi olduğu Avrupa olası bölgelere odaklıyor.

Daha alışılmış gelecekte. , Honor, yaklaşık sıra aksine ürün kategorisinde bir malzeme ailesi oluşturmaya sürdürme ediyor. Bugün, rahibe adayı bir tablet ve dizüstü bilgisayarın yanı dizi kalınlık yeni ara düzlük güzel telefonu Honor 70'in (hep incelememize buradan kompartıman atın) küre şeklinde lansmanını gördük. İlki, bu yılın başlarında Çin'de piyasaya sürülen 12 inçlik Honor Pad 8 tablet ve da 12. Kuşak Intel Core H serisi göz göre desteklenen ve isteğe emrindeki olarak donatılabilen 14 az miktar MagicBook 14 dizüstü bilgisayar hazır. Nvidia RTX 2050 GPU.

Uluslararası katlanabilir pazarına Samsung'un hak olduğunu gördükten yıllar netice, istikbal yıl n,yet abartısız biraz rekabet görebiliriz. Çin'in başka teknoloji markalarının CEO'ları, Google'ın tabletler ve katlanabilir c,zlar uygun Android çalışma desteğini iade etme çabalarından benzer şekilde etkilendiği sürece.

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler