Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Değişen Tabiat Üzerinden Yeşil Kullanma Modelleri

Değişen Tabiat Üzerinden Yeşil Kullanma Modelleri

Dünyada önemi artan bir şekilde gelişen lojistik sektörü, bilhassa olarak bulunduğumuz pandemi sürecinde alıcı arzu ve beklentileri doğrultusunda başkalaşım sürecine data. Gidişat içe...

Dünyada önemi artan bir şekilde gelişen lojistik sektörü, bilhassa olarak bulunduğumuz pandemi sürecinde alıcı arzu ve beklentileri doğrultusunda başkalaşım sürecine data. Gidişat içerisinde ham bent tedarikinden kesin tüketiciye varıncaya kadarki seyir eski yapıya göre daha çevreci ve daha döngüsel yaklaşık yapıya dönüştü. yine de firmalar, zıtlık avantajı kazanıp aleyhtar firmaları uzaklaşmak adına bu gelişim sürecinin içine dâhil olarak daha döngüsel bir kat daha kasılmış kimya içeren daha çevreyle dost, arkadaki dönüşümü olan ve sürdürülebilir ürünler üretme yoluna girdiler. Bunun sonucunda hem her sektöre yan arz zincirinde değişimler yaşandı.

Güncel bir bakış açsıyla yazılmış olan kitabımızda okuyucularımız, değişen huy düzeninde lojistik sektöründe yaşanan yeşil ve çevreci yaklaşımları bulacaklardır.


Eğlence-Kültür Kategorisinden Haberler