Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Derin Suratsızlık ve Sancı Geçimsiz Çin Hıyar Salatası

Derin Suratsızlık ve Sancı Geçimsiz Çin Hıyar Salatası

Bu Çin tarzı salatalık salatası, Tibet Platosu'nun derhal güneyden esen ucunda sehpa yüzölçümü kuzeydeki Yunnan Eyaletinin dağlarından yeni gelen biraz salatadan esinlenmiştir. KI bölge...

Bu Çin tarzı salatalık salatası, Tibet Platosu'nun derhal güneyden esen ucunda sehpa yüzölçümü kuzeydeki Yunnan Eyaletinin dağlarından yeni gelen biraz salatadan esinlenmiştir. KI bölgedeki bol aşçı, saf salatalığın aşırı akide şekeri ve sıkıcı posta pulu biber koyup, ardından şekeri ergimek ve al biberi gevrekleştirmek uygun onları cana yakın yağda karıştırarak varlıklı ve ,li bir hıyar salatası yapar. Yaklaşık içten somurtkanlık ve bazı soya salçası sosu ekleyin ve hilesiz miktarda baharatla hayali kimi tat yakın edin.

KI salatayı sevsem ayrıca, amma wok'ta (dahi küçük biraz tencerede) yağı ısıtmanın genellikle almak istediğimden daha pozitif ticaret olduğunu düşünüyorum. biraz hafta içi aş göre. N,yet zamanlarda kendi versiyonumu yapmaya başladım.

Tatlar temelde aynıdır, anca akide şekeri yerine amma açık kahverengi şekerim (benzer şey karamelli bazı tada sahiptir) kullanıyorum. Ve kurak biber yerine, son yıllarda Amerikan pazarlarını yenmek amacıyla şampiyon ve en pop rahibe adayı çeşnilerden birini kullanıyorum, Kavrulmuş biber gibi gevrek. Bu sihirli, leziz sos, sobayı başvurmak zorunda kalmadan yemeği hızlıca bir araya getirmemi sağlıyor. Ve hayali bazı çıtırlık ve nüanslı yaklaşık tad da katıyor.

Simply Recipes / Ciara Kehoe

Chili Crisp Nedir ve Sebep Herkes Bu Öyle Çıldırmış? Hakkında?

Huysuz çıtırdak, n,yet yıllarda piyasaya kalkan en pop müziğe ait yeni çeşnilerden birisi haline geldi.

Özünde, biber ve yağdaki başka tatlandırıcılardır ve onu kullandığınızda, ayrıca çıtır çıtır biberi de onları etrafını saran yağı kullanmanız gerekir.

Farklı Olarak biber cips markalarının kendine has tatlandırıcı kıvrımları vardır. olağanüstü pop Fly By Jing sürümü, kara fasulye, denizle ilgili yosunu, mantar hastalığı ve baharatların yanı dizi tuhaf "işçinin payına düşen maden biberleri" içeren Sichuan Eyaletinde pop olan malzemeleri içerir. (Seçkin Çin baharat şirketi Lao Gan Ma kadar yapılan versiyon (Çin pazarlarında en fazla bulabileceğiniz versiyondur) karamelize chiles, fermente soya salçası, sarımsak ve durum fıstığı ve yaklaşık MSG içerir. 

< p id="mntl-sc-block_1-0-16"> Momofuku restoranlarının arkasındaki kuş sürüsü vasıtasıyla yapılan çeviri, anlaşılan kısmen Meksika salsa macha'sından vahiy aldı, bu yüzden Meksika biber çeşitlerini ve susam tohumlarını içeriyor. 

Farklı Olarak versiyonlar ağır farklı olarak tatlara öğretmen olabileceğinden, bir iki iş denemelisiniz. Genellikle bazı kerede buzdolabında bir iki aksine betimleme açıyorum ve haklı olanı seçiyorum. Ne zaman bazı ısı istersek, yediğim yemeğe (ya da ruh halime) en çok yakışan muamele bu tanımlama göre ana hatlarıyla Lao Gan Ma'nın amade versiyonunu kullanırım.

pazarlar (yahut ABD'deki Asya pazarları), eskitilmiş ve özellikle zengin amma tada sahip çıkan Shanxi sirkesi ve Şanghay dışındaki kimi bölgeden yeni başlayan Chinkiang sirkesidir (Zhenjiang sirkesi iken hem bilinir).

Simply Recipes / Ciara Kehoe

Bu tanımlama amacıyla Chinkiang sirkesini isteyeceksiniz , -se bulabilirsen. Zengin oysa aynı anda parlak ve asidik. Salatalıklara zayıf kimi işaret katacak ve şekerin tatlılığını ve biberin baharatını dengeleyecektir.

Elinizde öbür bazı şiddetli Çin sirkesi varsa, onun yerine koyabilirsiniz, kıtı kıtına tarifin gerektirdiğinden bir kat daha azıyla başlayın (uç ederim). Tarifteki miktarın yarısı) ve tadına ekleyin. (bununla beraber, burada asla aleni altın para pirinç sirkesini kullanmayın, çeşni profili tamamen farklıdır.)

Çin "Güçsüz" Soya Fasulyesi Sosu nedir?

Bu anlam listesindeki "cılız" soya fasulyesi sosunu alçak sodyumlu soya salçası sosuyla karıştırmayın. Çin çeşnilerinde güçsüz soya fasulyesi, varlıklı ve şuruplu ve az kullanılan "derin" biraz soya salçası sosu olmadığı anlamına gelir. Yaklaşık Çin restoranında köfteleri donatmak amacıyla soya sosu kullandıysanız, bu hafif bir soyaydı.

Salatalığınızı Nasıl Vurursunuz

Istiridye Yumurtası vermek ağır gelenekseldir Çin'keza sevimsiz yemekler uygun hıyar hazırlık yapma yöntemi. Sebzelerin liflerini parçalar, kadar parçalar zevkli sosu daha pozitif emebilir. Ayrıca salatalığı eşdeğer karşıtı parçalara böler, pek baştan salatanın bütün parçası amma farklı bir tat ve dokuya sahip olur.

Bir salatalığı şapırdatmak karşı soyun ve arkasından bir biçme tahtası aşkın kucak. Salatalığın doğru tarafını ya da bol biraz bıçağı (üstelik bigudi) kullanarak salatalığı ortasını uzunlamasına parçalamaya başlayacak böylece vahşi biraz şekilde vurun.

Kimi hat kullanıyorsanız, akıllı miktarda kuvvet kullanmanız gerekir, utanmayın! Salatalığın amma ucundan başlayın ve meyvenin her uzunluğu her tarafında şapırdatarak değişik uca dürüst inin. Salatalık önemsemeden yassılaşıyor oysa gerçekten ortasını parçalamıyorsa, 45 rating döndürün (pek düz bölüm artık biçme tahtasına değen kısım katlanılmaz) ve fazla şapırdatın.

Salatalığınızı şapırdattıktan netice, büyük ama yamalı ısırık büyüklüğünde parçalara ayırabilirsiniz.

Simply Tarifler / Ciara Kehoe

Salatalıkları tuzlayın,

Salatalığa tuzu ekleyin ve yemek çubukları ya da önemli madde kaşıkla iyice karıştırın. Salatalığı 10 dakika bekletin, o kadar tuzlu nemin amma kısmını çekebilir. Salatalığı açık kimi elle yahut delikli kimi kepçeyle tutarak, artı nemi süzmek amacıyla kaseyi lavabonun tekrar doğru çevirin.

Simply Tarifler / Ciara Kehoe

Salatalıkları soyun ve servis yapın,

Tatlı Söz, enerji ve soya fasulyesi sosunu salatalıklara ekleyin ve adamakıllı karıştırın farketmez yemek çubukları yoksa döşeme tahtası kaşıkla. 1 çay kaşığı eziyet biberi salatalıkların içine karıştırın ve tadın. Daha fazla , ve baharatlar istiyorsanız, daha artı eziyet biber ekleyin.

Askerlik yapın. Bu aş yapıldıktan netice 1 saat -da tüketilmelidir.

Tarifi beğendiniz mi? Bize sitane bırakın!

Simply Recipes / Ciara Kehoe

Simply Recipes / Ciara Kehoe

Yiyecekler Değerleri (porsiyon başına) 62 Isı Birimi 3g Gaz 9g Karbonhidrat 2g Protein
Gerçekçi Yiyecekler Etiketini Göster Gerçek Yem Etiketini Gizle
× Besin Değerleri Porsiyon, 4 Porsiyon başına karşılama Isı Birimi 62 % Hatıra Defteri Bedel* Sonuç Petrol 3g %3 Dolu Yağcılık Yapma 0g %2 Kolesterol 1mg %0 Sodyum 860mg %37 Meblağ Karbonhidrat 9g %3 Beslenme Düzeni Lifi 1g %3 Toplam Tatlı Söz 3g Protein 2g C Vitamini 4mg %22 Kalsiyum 21mg %2 Demir 0mg %3 Potasyum 249mg %5 *Hatıra Defteri Layık %'si (DV) kimi yemek porsiyonundaki biraz besinin hatıra defteri diyete ne öyle katkıda bulunduğunu söyler.
Besin bilgileri yaklaşık içerik malumat tabanı kullanılarak hesaplanır ve kimi tahmin kadar teslim alma edilmelidir. Çoğul bileşen alternatiflerinin verildiği durumlarda beslenme dolayı başlangıç sıralanan sayma yapılır. Garnitürler ve isteğe tabi malzemeler dahil değildir.
.


Yemek Tarifleri Kategorisinden Haberler