Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Derman Esra

Derman Esra

Derman Esra Derman Alım Satım Doçent, Aktör Cins Kadın Rağbette Olma #11694 (11661 kişiden) Çözüm Esra,eğitmen ve oyuncudur.Günümüzde Dilberay 'ın gerçek hayat hika...

Derman Esra
Derman
Alım Satım Doçent, Aktör
Cins Kadın
Rağbette Olma #11694 (11661 kişiden)

Çözüm Esra,eğitmen ve oyuncudur.Günümüzde Dilberay 'ın gerçek hayat hikayesini banka memuru Dilberay filminde fiil almıştır.Filmde,Dilber Ay'ın çocukluğunu,ŞU Akustik Türkiye yarışmasına katılan Zel, Kendirci,gençliğini eğer Büşra Pekin oynuyor. 4 Şubat 'ta vizyona girecek filmde da Nursel Köse,Ayberk Pekcan,Denizle Ilgili Hamzaoğlu,Selen Uçer,Denizle Ilgili Erdoğan gibi döküm davranış almıştır. 

Çözüm Esra 2011,2013 yılları arasında sütüdyo oyuncularından egzersiz aldığından durmadan servet gibi oynama yapmaktadır. Hem De Chubbuck,Eric Morris ve Meisneer teknikleri -li izafi antrenman almıştır.Bir şiddetli amfi oyunu,alan filmi ve dizilerde hareket almıştır.2017 yılından durmadan erkek oyuncu koçluğu yapmaktadır.

Çözüm Esra'ın Tuna adında amma oğlu vardır.

Tedavi Esra'nın doğmuş önemli,boyu ilgili açıklamalar bulunmuyor.

yaşam öyküsü


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: