Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Dokunma Turan

Dokunma Turan

His Turan hakkında sıkıntı edilenler. Kaç yaşında? eğitimi, mezuniyeti, Kick Boks kariyeri, bugüne kadarki üstünlük ve başarıları. Uzun Lâfın Kısası hayatı ve biyografi bilgileri. ...

His Turan hakkında sıkıntı edilenler. Kaç yaşında? eğitimi, mezuniyeti, Kick Boks kariyeri, bugüne kadarki üstünlük ve başarıları. Uzun Lâfın Kısası hayatı ve biyografi bilgileri. 1993 yılının Haziran ayında dünyaya yeni Duygu Turan vinç burcudur. Maalesef hiçbir kimi kaynakta aslında nereli olduğu, doğmuş yeri, boyu ve kilosu aynı bilgilerine az önce ulaşılamamış, araştırılmaktadır. Kocaeli Üniversitesi Sıhhat Yüksekokulu Emzirme Bölümü 'nden üniversite mezunu olmuştur. Mezuniyetin ardından İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Çalışma ve Arama Hastanesi Kardiyoloji Kliniği 'ne atanmıştır. Bugün spor kariyerinin yanı dizi, hastabakıcı olarak çalışmalarına İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Alıştırma ve Arama Hastanesi Kompartıman Kliniği bölümünde takip etmektedir. 14 yaşında Kick Kutulama beraber tanışan His Turan İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü 'nü kazanmıştır. İş, çalışma ve spor hayatını biraz arada sürdürmeye çalışmaktadır.
2014 ? Kick Boksk Türkiye Şampiyonu (Kick Light Branşı)
2014 ? Kick Kutulama Avrupa Şampiyonu (Slovenya ? Maribor)
2016 ? Boks Türkiye 3.lüğü
2016 ? Kick Kutulama Türkiye Şampiyonu (Low Kick Branşı)
2016 ? Kick Kutuya Koyma Avrupa Şampiyonu (Yunanistan ? Loutraki)
2019 ? Macaristan 'ayrıca Dünya Kick Kutulama Kupasında 50 kilo kick ligt sınıflandırmasında altın para madalya kazanmıştır. Tekrar 2019 yılında ve bu kere Türkiye Antalya 'hem gerçekleşen WAKO Huy Kick Kutuya Koyma Şampiyonası (Doğa Büyükler Kick Boks Şampiyonası) 'nda altın para madalya kazanmış ve Dünya Şampiyonu olmuştur. Bu bünye öncesinde 2. çağ Dünya Şampiyonluğu yaşamayı ve ülkemizde bu sevinci farketmek istediğini bünye öncesinde belirtmişti. 2017 yılında, Spor & Spor dergisi göre düzenlenmiş olan sporun devleri manivela gecesinde mükemmel atlet ödülünü harekât bölgesi ad olmuştur.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: