Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Eğitimde Muayene ve Değer (Edit. Murat Doğan Şahin)

Eğitimde Muayene ve Değer (Edit. Murat Doğan Şahin)

Bu kitabın yazarları, aynı isimli kitaplardaki halk tipi inceleme ve değer biçme içeriğini yalın, anlaşılabilir, ezberden ırak biçimde ve örneklerle zenginleştirerek sunmayı ve ölçme ...

Bu kitabın yazarları, aynı isimli kitaplardaki halk tipi inceleme ve değer biçme içeriğini yalın, anlaşılabilir, ezberden ırak biçimde ve örneklerle zenginleştirerek sunmayı ve ölçme ve değer burs alanındaki gelişmeleri ilgi yüzölçümü bölümler kaleme alıp, bunları köy işi içerikle bütünleştirmeyi amaçlamışlardır. Kadar, öğretmen adaylarının sırf öğrenimleri sırasında değil, öğretmen olarak göreve başladıklarında hem de arasız başvuracakları, öğretmenlerin yanı dizi terbiye elemanlarının keza ölçme ve değer süreçlerini ilerletmek karşı kullanacakları bazı babalık ortaya çıkarılmıştır. Esas kavramlar, ölçülen özellikler, ölçme araçlarının temel nitelikleri, anket araçları, istatistiksel yöntemler, değerleme - iz karşılama ve bent analizi -li duruşma gelişme esas başlıklarından oluşan teklifsiz muayene ve değer içeriğinin, aksine amma manzara noktası ve içerikle ele alındığı görülebilir. Bunun yanında kitabı muadillerinden ayıran bilişsel harekât bölgesi taksonomileri, e-değer biçme, sehpa azim, uluslararası gözetleme araştırmaları, kaplayan su terazisi düşünce becerilerinin ölçülmesi ve kurnaz sanatlarda başarı değerleme uygulamalarına kasti reformcu içeriklerin herkes dolayı de aşırı mükemmel bölümler kaleme alınmıştır. Böylece, sunuşta Prof. Dr. Selahattin Gelbal Hocamızın da dediği gibi, "alışılmış ve bugünkü ölçme uygulamalarını yaklaşık araya götüren biraz liste" ortaya konulmuştur. Elbet bu libretto arasız gelişecek ve yenilenecektir. böylece sizlerden alacağımız geri bildirimler son derece acele olacaktır.


Eğlence-Kültür Kategorisinden Haberler