Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Ekrem Düzgünoğlu

Ekrem Düzgünoğlu

Usta usta, çalgıcı ve kompozitör Ekrem Düzgünoğlu 1980 yılında Ankara 'hem de dünyaya gelmiştir. Aşırı küçük yaşlarda başlama -li tanışmış ve henüz İlkokul çağında iken kat...

Usta usta, çalgıcı ve kompozitör Ekrem Düzgünoğlu 1980 yılında Ankara 'hem de dünyaya gelmiştir. Aşırı küçük yaşlarda başlama -li tanışmış ve henüz İlkokul çağında iken katıldığı musiki yarışmasında 1. olarak Tek Kişilik Bakanlığı kadar ganimet kazanmıştır. Ortaokul ve Idadi eğitimini doğup büyüdüğü kasaba Ankara 'ayrıca tamamlamıştır. Üniversite eğitimi amacıyla İstanbul 'a gitmiş ve İstanbul Beceri Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı T.H.M Ses Eğitimi Bölümünü 'nden lisans üstü olmuştur. 1999 senesinde 3 arkadaşı -li hiç durmadan Bant Ses 'ı kurmuş ve Anadolu Rock türünden açılış albümünü çıkartmıştır. Farksız sene Zara ile Destanlaşan Türküler adlı kimi albümünde çift yapmıştır. Özellikle bu albümde duruş yüzölçümü Amma Bora Tuttu Bizi beraber musiki severlerin aka beğenisini toplamayı başardı. 2005 yılında Zara 'nın Zamanı Geldi albümünün yönetmenliğini Zara beraber paylaşan usta, 2006? hem Niyet Aksu açış Terfi ve İbrahim Erkal Yüreğinden Öpüyorum Gülüm 'ünlü kimse albüm yönetmenliğini da başarıyla üstlendi. Sırf soloist kimliği birlikte değil çalgıcı ve kompozitör olarakta aka başarılara imza atan Ekrem Düzgünoğlu Karanlıktan Güneşe isimli başlangıç solo albümünü 2007 yılında musiki severler beraber paylaşmıştır. daha sonra Kahır ve İstanbul isimli albümleri müzik piyasasına sürmüştür. Ekrem Düzgünoğlu esasen Erzincan 'lıdır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: