Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Elon Musk'ın arkadaşı, hemşire puanları olmak için Twitter ile uğraşıyor mu?

Elon Musk'ın arkadaşı, hemşire puanları olmak için Twitter ile uğraşıyor mu?

Yani Elon Musk'la izafi mesele o ancak, bilhassa PayPal Mafyası iken adlandırılan şirketle bir araya geldi. Bir Kat Daha önce duymadıysanız, Silikon Vadisi'nde bir zamanlar PayPal'keza çalış...

Yani Elon Musk'la izafi mesele o ancak, bilhassa PayPal Mafyası iken adlandırılan şirketle bir araya geldi. Bir Kat Daha önce duymadıysanız, Silikon Vadisi'nde bir zamanlar PayPal'keza çalışan yaklaşık bando tesirli erkek eldeki.

Günümüzde, PayPal Mafyasının bazı üyesine dikkatimizi çekmek istiyorum, PayPal'ın bayat COO'su ve güncel şans işi sermayedarı David ŞU. Sacks. Şirketin Musk'a açtığı davada çıkardığı kimi mahkeme celbi dolayı Sacks'ın Twitter'la verdiği mücadele, insan olmanın dezavantajının aracısız olarak yaklaşık göstergesidir.

Biraz Freudyen'in amma tarla günü olurdu!

Musk, Peter Thiel, Reid Hoffman, Max Levchin ve YouTube birlikte Yelp'in gerçek ata ortaklarından oluşan kimi gruptaysanız, bilirsiniz, epeyce gerginsiniz. Sahiden, boylu boslu kimi süre her tarafında PayPal Mafyası, asil yerli kadın oluşturmanın hırslılara nasıl yarar sağladığının en açık örneklerinden kimse falan görünüyordu.

Bu adamlar ara sıra hiç durmadan yahut birbirlerinin girişimlerine kuşatma yaparlar. Meselâ Sacks, Musk'ın metro girişimi The Boring Company'nin kimi yatırımcısıdır. Sacks, Thiel ve Levchin, 2000 yılında Musk'ı PayPal'dan çıkarmış olsalar de, hepsi gözden düşmüş amma tütün lobicisi ilgili şiddetli abuk sabuk kimi Aaron Eckhart aracı olan Thank You For Smoke (2005) filminde cetvel yapımcılar olarak sehpa aldılar.

Sacks - Silikon Vadisi'ndeki cümbür cemaat gibi - Twitter ile deneme celbi verildi yüzünden Twitter'a göre, Sack "Musk'un kaçmaya çalıştığı birleşmede açığa çıkmamış bazı yatırımcıydı". Buna misilleme, Sacks, orta parmağını gösteren bazı Mad Magazine kapağı ve mahkeme celbine işeyen birinin videosunu yayınladı.

pic.twitter.com/HfkKJynke5

? David Sacks (@DavidSacks) 2 Ağustos 2022 < /blockquote>

Bu klip The Wolf of Wall Street'ten alınmıştır ve karakterin işemesi, kara sikke aklama ve oynatılabilir gerçek anlam dolandırıcılığından gerçekten hapse yeni abartısız hayattaki kimi kutsama dayanmaktadır. Bir Freudyen'in yaklaşık tarla günü olurdu!

Da Sacks'in ayrıca Twitter'ın dosyalamalarında, 10 Ağustos'taki bir telefon görüşmesinin biraz "keşif ve karşılaşma" olup olmadığı ilgili önemsiz bazı çene eldeki. o kadar şeyler, ne kadar kaba komedi ile ilgili olursa olsun, faturalandırılabilir saatleri artırıyor. Twitter, Sacks'ten avukatları için memnuniyet yapmasını istiyor ve Sacks, Twitter'dan kendisininki göre ödeme yapmasını istiyor. Burada gerçekçi kazananlar olan avukatları karşılama ediyoruz.

Twitter, bozma kararının bir tek yüzleri kurtardığını söylüyor

Twitter ayrıca Sacks'in Twitter anlaşmasına kapsayan olmadığı üstünde buluş söylediğini ve bile Sacks'in bazı kavrayış imzalamadığını söylüyor. -Twitter'a ektoderm yapıp yapmaması gerektiğini değer biçmek dolayı Musk birlikte patent hakkı bildirimi anlaşması.

Twitter, bunun yalnızca Sacks'in şirkete Kaliforniya'daki durumu atlatmaya çalışması zira olduğunu söylüyor. Bundan Başka, Twitter, fesih hareketinin sade itibarı kurtardığını söylüyor, Sacks, All-Boşluk adlı podcast'inde hatırlatma edeceğini duyurdu - ve şimdi sürdürme etmesi gerekiyordu. Kaba şeyler ve okuması çok eğlendirici. Bu anlaşmazlığın yasal değeri hakkında konuşamam, anca ithaf kalitesi açısından Twitter ağır farkla kazanıyor.

Sacks'in duruşma celbine itirazı, aslında uymanın ağır etraflı olduğu üzerinde. Sacks podcast'te şöyle diyor,

Bu olayla her ilgim devamsız ancak bana şimdiye kadarki en dolu duruşma celbini gönderdiler. 30 sayfalık arzu aynı. Ve hemen gidip bu şeyi bozması için bir avukat tutmam gerekiyor. -Diği Için temelde n,yet altı aydaki herhangi bir arkadaşımla olan iletişimimi istiyorlar. Bu aşırı heyecanlanmış.

Sacks'in diyelim ama lise öğretmenleri, tamirciler, şairler yoksa hoşsohbet papazlık görevlileriyle kaba fazla seçme vakit geçirdiğini düşünseydim, bunun çıldırma olacağını kabul ederdim. özbeöz arkadaşlarını toplamak uygun. Başka anlaşılan Sacks'in çap yakını ve kalınlık sevdiği davranış hassas Silikon Vadisi oyuncuları.

Beğen, Her Davranış Kapsayan Zirvesi mahkeme celbi aldı.

Ve All-Kovuk'in kibrinin amma kısmı, ev sahiplerinin IRL arkadaşları olmasıdır. Sacks'in yanı dizi bu "en iyiler" şunları içerir, Silikon Vadisi'nin SPAC Kralı Chamath Pal,pitiya, Silikon Vadisi'nden amma katılımcı olan Jason Calacanis, ve yeni başlayanlar göre bir holding şirketinde abartısız amma CEO olan David Friedberg. Deneme celpleri, mobbed olmanın dezavantajı

İptal yapma hareketinde Sacks, para yatırma bankacılarına yaklaşık e-postalar gönderdiğini, ancak Twitter anlaşmasına katılmadığını ikrar ediyor. Bu beni özellikle şaşırtmadı mı? Sacks anlaşmaya bakmalıydı! Anlaşmaya sade arkadaşı Musk'ı sevindirmek göre bakıyor olsa üstelik, bazı mahremiyet anlaşması imzalamak oranlı çünkü bu önemli kimi ilişki!

İş dünyasında başarılı olmakla bağıntılı börkenek bulandırıcı duyduğum şeylerden kimse keza için, bazı tanıyorsun. PayPal Mafyasının bu o kadar güzide olmasının biraz nedeni da budur. Bütünüyle zengin ve önemliler ve birbirlerinin yeni abluka fırsatlarından faydalanıyorlar, bu ayrıca onları bir kat daha hem zenginleştirebilir.

Duruşma celpleri, mobbed olmanın dezavantajıdır. Musk'a aşina edinmek kârlı olabilir, hemen hemen hiç aynı zamanda sizi onun kaosuna sürüklenmeye zıt savunmasız ayla getirir. Twitter, Musk'ın anlaşmayı sade dört kişiyle tartıştığını ve Sacks'in onlardan tek olduğunu söyledi.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler