Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

en iyi yanıklar Twitter'ın avukatları Elon Musk'ın iddialarını reddetmek için görevlendirildi

en iyi yanıklar Twitter'ın avukatları Elon Musk'ın iddialarını reddetmek için görevlendirildi

Yani, Elon Musk'ın Twitter'a aksi ters iddialarında tamamen ne olduğunu bilmiyorum - bunlar daha fok alt katta - ancak bugün Twitter'ın yanıtını bırakmasıyla yaklaşık yumak aldım. Çekici...

Yani, Elon Musk'ın Twitter'a aksi ters iddialarında tamamen ne olduğunu bilmiyorum - bunlar daha fok alt katta - ancak bugün Twitter'ın yanıtını bırakmasıyla yaklaşık yumak aldım. Çekici! Öncelikle Musk'ın şikayetlerini iletmesine izin vermek yerine, Twitter devam etti ve oluk baştan başa Elon'a smaç almak göre daha iyi kimi peyderpey yaklaşık yanıt yayınladı.

Bunu seviyorum,

Zıt İddialar, kanıtlarla ve sağduyuyla çelişen, olay için hazır yaklaşık hikayedir

Ekseriya yetenekli belgelerde gizemli, edilgen-girişken kazılar vardır. içlerinde davet. Hemen Hemen Hiç Twitter'ın avukatları, Musk'ın zıt iddialarına verdikleri yanıtta sallandı. muhtemelen bu belgeleri kaç kişinin okuyacağını bildikleri içindir, muhtemelen sade kişiler arası fena oldukları içindir.

Evraklarda kalınlık sevdiğimiz pasajları seçtik ve ilgilenebilecek cümbür cemaat uygun onları burada sergiliyoruz.

Twitter, mesele botlara gelince Elon Musk'ın sebep bahsettiği neyden bahsediyor? çakmak

Yani Musk'ın Twitter'hem de kefaletle açık kalpli bırakılmasının sözümona nedeninin Twitter'ın "fay ve yanıltıcı ifadeleri" olduğunu hatırlayabilirsiniz. Bu ifadeler spam ve tekne hesaplarıyla bağıl ve Musk'ın avukatlarının Dikme ayındaki görüşme tarihini belirleyen dinleme boyunca ortaya koyduklarının biraz parçasıydı.

Twitter, "Musk, bu açıklamada bazıları arıza veya yanıltıcı kelimesi kelimesine beyanı tanımlamamaktadır" diyor. Peki onun alışılmadık sayıları nereden geliyor? Bilmiyorlar çünkü,

Musk, Twitter beraber farketmez şeyi ölçmüyor, dahi Twitter -li tıpkı verileri kullanmıyor.

Twitter Musk'ın "hare bestelemek" uygun bu sayıları kasten çarpıttığını öne sürüyor. Arkasında, "Derhal sandal kimi, arkadaşça şeyler?" diyor.

Musk'un "surat ihtisas tahminleri", baş biraz web aracı aracılığıyla kusur verileri çalıştırmanın çıktısından değişik yaklaşık davranış değil. ... Musk'ın vardığı sonucun güvenilmezliğini doğrulayarak, Twitter'dan farklı standartlar uygulayan ve bu yılın başlarında Musk'ın kendisinin bir bot olma olasılığının boylu boslu olduğunu bildiren "Botometer" adlı amma internet uygulamasına güveniyor.

Bunu ne öyle abuk sabuk bulduğumu açıklayamam? Musk'ın Twitter verilerinin süslü, rahat, "belirli" analizi, Botometer adlı amma web sitesiydi.

Twitter, Musk'ın muhalif davasında kimi şeylerin doğru olduğunu alma etmeye hazır

Bu, benim param için , belgenin çap abuk sabuk kısmı. İşte Twitter'ın doğru olduğunu kabul etmeye hazırlıklı olduğu yaklaşık şeyler,

Twitter, Musk'ın amma Twitter kullanıcısı olduğunu ve bir iki misafir kurduğunu kabul ediyor.

Daha devam Twitter, "Musk'un sıkça tweet attığını" akseptans ediyor. Bunu yaklaşık kere bu sözlerle ve kimi kez ayrıca şöyle yapıyor,

Twitter, Musk'ın Twitter'ı servet iken kullandığını ve çeşit çeşit insanın açık söylemin yeterli bazı demokrasi amacıyla esans türünden olduğuna inandığını kabul etme ediyor.

kompleks alıntı>

Twitter aleni söylemin yeterli bir demokrasi için esans türünden olduğuna inanıyor mu? Dunno, ancak Musk'a göre, "anlatım özgürlüğünü ortadan kaldırmanın hastalıktan daha fena biraz ilaç olup olmadığı" etrafında tarikat oluşturamıyorlar.

Twitter, Nisan ayında açıklamalar vermediğini alma ediyor. 28, 2022, Konjonksiyon Anlaşması imzalanmadan ve taraflar biraz özel yaşam anlaşması yapmadan önce Musk Taraflarına yapılan pres açıklaması.

Üzgünüz, bu kalınlık kaba komedi ile ilgili olanı olabilir. "Twitter itiraf ediyor" yani, evet, Dokunulmazlık Sözleşmesini imzalayana böylece ona baskı açıklamasını vermedik. Halen, bu, Musk'ın Twitter'ın bir iki yıldır günlük alacaklar kullanıcılarını fay saydığını duyurduğunda dikkat çekmediğinden şikayet etmesine cevap kadar geldi. Ancak, kuvvetli Twitter alışkanlıkları olan ve güdü kontrolü zayıf olan kişilere Gizlilik Hakkı Sözleşmesi imzalamadan herhangi şey söylememek bana epeyce akla yatkın görünüyor.

yoksa olabilir bu.

Dostum, aramak istediğim, bazen rakibiniz sizinle benzer fikirde olduğunda canınızı sıkar, yok mi?

Twitter, 8 Temmuz 2022'da Sanıkların Twitter'ın daha sonra Rastlantı Sözleşmesinin açıklanmış kimi şekilde yerine getirilmesi göre kılıf açtığını ve Davalıların karşı durum açtığını, Birleşme Sözleşmesini feshedin.

Evet, uyanık, Twitter bu davanın mevcut olduğunu akseptans ediyor.

Twitter, Musk'ın daha bir şeyler uydurduğunu, keyfi kadar fikrini değiştirdiğini söylüyor

Tamamlanmış, Musk'ın idare kuruluna katılmasıyla izafi dansını hatırlıyor musun? Twitter yapar!

Musk, Twitter'ın idare kuruluna ortaklık konusundaki fikrini birdenbire değiştirdi (ilkönce idare kuruluna abone olmak göre kimi teklifte bulunduktan, yazılmış iken alma ettikten ve tweet atarak, Twitter'ın yönetim kuruluna katılmayı "beklediğini" söyledi. pozisyonu), Bay Agrawal'a farksız şeyi bildirdi ve de Beyefendi Agrawal'a Twitter'ı satın getirmek dolayı amma hareket uygulama niyetini bildirdi.

Çünkü Musk bazı yanlış veya yanıltıcı tabir tanımlamadı. Twitter yaptı, Twitter, satın teslim alma işleminden çekilmesi üstünde gizli davrandı,

Musk, tesadüf anlaşmasından atlatmak için bu acemi bahaneyi hemen uydurma etti, -diği için bu itiraf ettiği gibi yanlışlıklardan 8 Temmuz'daki mektubunda herhangi yerde bahsedilmiyor. Twitter, konjonksiyon sözleşmesini feshettiği iddiasının temellerini açıklarken yahut rastlantı sözleşmesinin imzalanmasından sürekli olarak Twitter ile herhangi bir iletişimde.

Twitter de Tweetlerin maksimum 280 karakter uzunluğunda olmasını ayrıca istemiyor.

Twitter avukatları için "hoşsohbet asil yerli kadın" ve "mikroblog"un ne kavrayış geldiğini bunaltı ediyorum?

Oturak emojisi< /h1>

Içten kazanmak icabında, bunun daha artı başlama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Dosyada aslına uygun bir emoji görmememe şaşırdım,

16 Mayıs 2022'hem Beyefendi Musk, bu Tweet Konusuna kimi dışkı emojisi birlikte herkesin huzurunda cevap verdi.

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler