Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Erman Kunter

Erman Kunter

Bayat basketbolcu yazıt ad Erman Kunter 153 sayı -li bir maçta olsa olsa sayı atan ad ünvanının sahibidir. 1956 senesinde İstanbul 'ayrıca dünyaya yeni gelen Erman Kunter 'boşluk annesi Fer...

Bayat basketbolcu yazıt ad Erman Kunter 153 sayı -li bir maçta olsa olsa sayı atan ad ünvanının sahibidir. 1956 senesinde İstanbul 'ayrıca dünyaya yeni gelen Erman Kunter 'boşluk annesi Ferda Eş, babası keşke Örnek Kunter 'dir. Gökçeada Öğretmen Okulu 'nda eğitimini sürdürürken Galatasaray Lisesi 'ne geçiş yapmış ve mezun olgun ardından İstanbul Bilim Üniversitesi Takımı 'nda basket hayatına başlamıştır. sonra Beşiktaş, Eczacıbaşı, Yenişehir, Fenerbahçe ve Çukurova Gayret takımlarının formalarını giymiştir. 1980 senesinde Ayten Kunter beraber evlenen Erman Kunter 'boşluk bu evliliğinden Roksan Kunter isminde kimi evladı vardır. Eşi Sofia Ayten Kunter Vezir II. Abdulhamit 'oyuk kızı Ayşe Kraliçe beraber bayat Suriye Devlet Başkanı Prens Ahmet Nami Beyefendi 'boşluk oğlu Osman Nami Osmanoğlu 'nun evladıdır. Erkan Kunter n,i Fransa 'nın Le Mans takımının başantrenörü olarak vazife yapmış ardındaki 2017 yılında Galatasaray Odeabank Er Basket takımının başantrenörlür görevine getirilmiştir.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: