Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

FCC, uzayda üretimi çoğalmak dolayı rey kullanıyor | Teknoloji

FCC, uzayda üretimi çoğalmak dolayı rey kullanıyor | Teknoloji

FCC, uzayın sanayileşmesini demin ilerletmiş belki. Komiserler, uzayda hizmet, montaj ve üretimi (ISAM) araştıracak amma tetkik lehinde oy kullandılar. Hareket, hem de yetkililerin aktüel uzay...

FCC, uzayın sanayileşmesini demin ilerletmiş belki. Komiserler, uzayda hizmet, montaj ve üretimi (ISAM) araştıracak amma tetkik lehinde oy kullandılar. Hareket, hem de yetkililerin aktüel uzay içi üretim teknolojisinin taleplerini ve risklerini anlamalarına dost olurken hem acemi projeleri kolaylaştıracak. Bu, örneğin şirketlerin yörüngede uydular ve istasyonlar inşa etmesine arkadaş olurken, büyüyen hacimlerdeki uzay enkazıyla başa çıkmanın papaz adayı yollarını bulabilir.

Oylama, FCC'ayrıca yeni biraz "Boşluk İnovasyonu" yuvasının açılmasına yardımcı belki. Hem De, düzenleyicinin peyk bol bant frekansları dolayı daha artı ilham alanı oluşturmak karşı kurallarını güncellemesinden iki gün sonra gelir. DIYE vakit, uzayla bağıl aşırı bir kat daha pozitif yükselme bekliyoruz.

Sermaye Jessica Rosenworcel, soruşturmayı hayat dolu iken gördü. Aralık programlarının yalnızca hükümet kadar yürütüldüğü "alternatif yaklaşık çığır" dolayı aktüel nizamname oluşturulduğunu söyledi. Destek ISAM, kusursuz olarak FCC'nin yer turizmine, heybetli kesin peyk takımyıldızlarına ve ticari mekân uçuşlarına doğru bir kat daha büyük bir tahmini kaymaya uyum sağlamasına dost olacaktır.

Teknoloji'tan n,yet an haberleri almak göre tarayıcı bildirimlerini açınBildirimleri istediğiniz zaman ayarlarınızdan çıkmış bırakabilirsiniz. menu.Şimdi değilAçAçAçAç

sıvamak için şiddetli fazla pres eldeki. Blue Origin, Axiom ve başka şirketler ticari alan istasyonları inşaat ediyor ve NASA üstelik kurumsal tesislerde ayaklık kiralayabileceği bir zamana hazırlanıyor. Pist içi uydu onarımları, kesin gibi işletilen amma dalkavuk dalgasından kaynaklanan alan çöplüğünü kalınlık aza indirmede hem de şiddetli önemli belki. FCC, çabalarına daha acemi başlıyor olsa ayrıca, faydaları onlarca yıl sürebilir.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler