Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Final Fantasy XVI, COVID-19 nedeniyle yarı yıl ertelendi | Teknoloji

Final Fantasy XVI, COVID-19 nedeniyle yarı yıl ertelendi | Teknoloji

Öteki yıl Square Enix, boylu boslu süredir zincirleme RPG serisinin amma başka bölümü olan Sonuncu Fantasy XVI'yı duyurdu ve 2021'in en sonunda bir kat daha pozitif bilgi geleceğini vaat etti...

Öteki yıl Square Enix, boylu boslu süredir zincirleme RPG serisinin amma başka bölümü olan Sonuncu Fantasy XVI'yı duyurdu ve 2021'in en sonunda bir kat daha pozitif bilgi geleceğini vaat etti. Şimdi, da duyuru ayrıca aldatmaca askıya alınmış falan görünüyor, Kotaku bildirdi.

Yetiştirici Naoki Yoshida Twitter'hem de "N,yet konuştuğumuzda, 2021'keza Son Fantasy XVI konusunda daha artı bilgiye kaptan olacağıma hüküm vermiştim" dedi. "Anca, sürekli Covid-19 pandemisinden kaynaklanan komplikasyonlar oyunun gelişimini az daha yarı yıl geciktirdiği göre bu sözümü tutamayacağımı üzülerek bildiririm."

Final Fantasy XVI yapımcısı Naoki Yoshida'dan yaklaşık haber. #FF16 #FFXVI pic.twitter.com/qtfJUUp6LA

? KESIN FANTASY XVI (@finalfantasyxvi) 27 Uzay 2021

Geliştirici Square Enix, COVID-19 salgını çünkü zanaat ortaklarının evden çalışmasına izin verdi, zar zor görünürde bu takvimi etkiledi. Yoshida, "Bu, ne merhamet başka Tokyo ofisiyle iletişimi engelledi ve bu ayrıca, iki boyutlu babalık ortaklarımızdan yeni gelen nafaka teslimatlarında gecikmelere veya şişirilmiş durumlarda iptallere bağlantı açtı." Dedi.

Öbür yıl belirttiğimiz benzer, FF XVI ilk olarak PlayStation 5'e özel olarak piyasaya sürüldü ve n,yet sürümlerin bir kat daha bilimkurgu odaklı ortamlarından ziyade amma ortaçağ ortamına efendi. Bölük, proje dolayı "tamamen acemi bazı gelişme ortamı" kurduğunu ve PS5'in içini ve dışını çalışma yapmak zorunda olduğunu söyledi.

"2021'in aka bazı kısmını bu pandemi sorunu üstesinden gelmek göre harcadık ve yeni yılda etkisini en aza indirerek elimizdeki görevlere ileride odaklanmamızı sağlamayı umuyoruz, portolon köken kalitesini artırma , muharebe mekaniklerini saf almak, tek savaşları detaylandırmak, ara sahnelere n,yet rötuşları almak ve umumi portolon optimizasyonu almak," dedi Yoshida. Proje, şu anda 2022 baharında bazı anlatmak ve oyunu bundan kimi devre sonuç piyasaya sürmek.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler