Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Fuat Çapa

Fuat Çapa

Gerçek Adı Fuat Çapa Meblağ Görüntülenme 2684 Doğum Tarihe Geçmiş 15.08.1968 (52 yaşında) Işaret Başarılı Ve Aranan Kimse Toplumcul Medya Hesapları https,//tw...

Gerçek Adı Fuat Çapa
Meblağ Görüntülenme 2684
Doğum Tarihe Geçmiş 15.08.1968 (52 yaşında)
Işaret Başarılı Ve Aranan Kimse
Toplumcul Medya Hesapları
https,//twitter.com/fuatcapa
1968 doğumlu Fen Insan Fuat Çapa 1972 senesinde ailesi birlikte hiç durmadan Belçika 'ya hicret etmiş ve burada ilim müdürlük kariyerine adım atmıştır. İlk iken Belçika 3. Işbirliği ekiplerinden olan Turnhout 'da göreve başlamış ve bu oymak beraber şampiyonluk yaşamıştır. Arkasında herkes kendi 2. Işbirliği ekiplerinden Patro Maasmechelen, Heusden-Zolder, Geel ve KFC VW Hamme, Geel, Gençlerbirliği, Maastricht, Roosendaal, Kasımpaşa, tekrar Gençlerbirliği, Kayseri Erciyesspor, Antalyaspor ve 2015 yılında FC Wil 1900 takımlarının ilim direktörlüğünü yapmıştır. 2016 sezonunda Türkiye PTT 1. Fersah takımlarından Boluspor takımı birlikte anlaşan Fuat Çapa spor kariyerinin yanı dizi bankacı 'dır. Evli ve 2 evladı vardır. Ferhat Çapa oğludur ve daire futbol topu kariyerini Kayseri Erciyes takımında sürdürmektedir. Fuat Çapa esasen Afyonkarahisar Emirdağ 'lıdır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: