Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Garmin Forerunner 255S incelemesi, aka köpeklerle yayınlamak

Garmin Forerunner 255S incelemesi, aka köpeklerle yayınlamak

Tutulan gadget'lardaki güncellemeler iki yoldan biriyle yapılabilir. Bir misafir ya bozuk olmayanı düzeltmeye çalışır veya bir kat daha ayrıca saygın bazı çocuk oluşturmak uygun hayali ki...

Tutulan gadget'lardaki güncellemeler iki yoldan biriyle yapılabilir. Bir misafir ya bozuk olmayanı düzeltmeye çalışır veya bir kat daha ayrıca saygın bazı çocuk oluşturmak uygun hayali kimi esas üstünde inşa etme bedel. Pop Müziğe Ait Garmin Forerunner 245 hayranları göre, yeni 349,99 $ Forerunner 255S'nin ikincisi olduğunu söylemekten mutluluk duyuyorum. Avlu, ağırlığının çok üstüne yaklaşık performans sergileyen orta su terazisi kimi koşu saatidir.

Yenilenen amma renklerin yanı dizi, Forerunner 255 serisi önceki modelle adeta benzer görünüyor. Bunlar piyasadaki en şık giyilebilir ürünler yok, ancak modaya zıt amma arıza de değiller. Bir Kat Daha pürüzsüz biraz renk muhabbet ederseniz, bunlar jurnal yaşamdan spor salonuna kolayca geçirme yapabilir. Buradaki dikkate değer varyans, Garmin'in artık saatin iki yerine dört versiyonunu sunmasıdır. 41mm kasaya ve 39 gram ağırlığa efendi daha abes 255S'yi inceledim. Daha aka bilekleriniz varsa, 49 gram ağırlığında 46 mm'lik bazı versiyonu ayrıca mevcut. Bu, tahminen yaklaşık Apple Watch beraber aynıdır ve Polar Grit X Pro (79g) veya Coros Vertix 2 (89g) olası amiral gemisi GPS saatlerinden aşırı daha hafiftir. Katışıksız boyutun da bir "Müzik" sürümü vardır. bulunan müzik saklama alanı istiyorsunuz.

Garmin Forerunner 255S incelememiz

Verge Skoru 10 fazla 8

İyi Şeyler

Anlamlı arma güncellemeleri Akıcı soy widget'ları Ağır Bantlı GPS Yüksek akü ömrü

Kötü Şeyler

HRV durumunun oluşması uzun boylu vakit alıyor Garmin kafa karıştırıcı kontrolleri seviyor

Garmin Buy'dan 349,99 $'a Backcountry'den 349,99 $'a satın alın

Garmin'in katışıksız boyuttan insanın c,zlarını kullanabilmesi uygun mücâdele gösterin.

255S'yi dava ettiğim üç hafta -da amma defa tam kollarıma takılmadı ve idman esnasında ağırlığını hiçbir fark etmedim. Yıllar boyunca fiilen tombul şiddetli sporlu GPS saatlerini duruşma ettikten sonuç, bu tür edepli hissettiriyor ki, akan alıştırma araçları ve refah arasında teslim ithaf etmek zorunda kalmıyorum.

Forerunner 255 serisiyle, büyük güncellemelerden kaba, temel deneyimi geliştiren birkaç önemsiz güncellemeden bahsediyoruz. Papaz Adayı başlayanlar için Forerunner 255 daha iyi bazı yürek filizlenen hızı sensörü sunar, barometrik yükseklik ölçer ve işaret, çok bantlı GPS ve temassız ödemeler karşı amma NFC çipi ekler. Bunlar aşırı artı görünmeyebilir, ancak Forerunner 245'in üzerinden üç sene geçti. Giyilebilir teknoloji amacıyla bu sert uzun boylu amma dönem. Meselâ, NFC için zamanlar orta düzeç saatlerde bir kat daha sınırlı yaygındı, anca hemen çok tip bir atfetme olarak akseptans ediliyor. Garmin Ödenek, akıllı saatlerde mobil tatmin seçeneklerinin kalınlık iyisi mi? Kadar değil, başka işe yarıyor ve cüzdanınızı evde kalmak göre bir kat daha fazla uygun durum sunuyor. Aynı şekilde, yürek sızlayan hızı sensörleri da bu zaman aralığında su terazisi atladı. Bunların tümü, 255S'yi geleceğe hazırlamaya yardımcı olacak kurnaz yükseltmelerdir.

Bir kadının bileğinde Garmin Forerunner 255S 255 41mm Kutupyıldızı Rahattır ve kademeli bileklerimde komik görünmüyor.Forerunner 255S'yi 25 hatıra defteri kullanımda saf olarak kimi defa, günde amma 30 dakikalık GPS etkinliğiyle sıkıntı etmem gerekti. Ve bu yazı itibariyle, teyze yüzde 15'im kaldı. 255S'nin, güç şiddetli bazı OLED yerine aracısız güneş ışığında daha iyi görünürlük uygun piksel içi akıl ekranı kullanmasına tanıdık olur. Bu, açık ortam koşucularına müstakbel kimi saat olduğundan ve dizi ömrüne ateşli yaklaşık dokunmatik ekran aynı bir kat daha cafcaflı özelliklerden açıkça rüçhan hakkı verdiğinden, burada sır saklayan amma seçimdir. NFC ödemelerinin yanı sıra alarmlar, zamanlayıcılar, push bildirimleri, medya kontrolleri, yıllık etkinlikleri ve hava aynı temel güzel özelliklerden bir kat daha fazlasını el altında edemezsiniz. Android kullanıcıları mesajlara yanıt verebilir veya aramaları reddedebilir, hemen hemen hepsi bu çok.

Özbeöz bu güncellemelerin kalınlık büyüğü ağır bantlı GPS. Özetle, şiddetli bantlı GPS (boyunduruk frekanslı GPS gibi da bilinir), bir saatin aynı anda pat diye fazla aka köle sistemine erişmesine izin verir. Bunun avantajı, zorlu ortamlarda daha iyi açık kalplilik hazır etmenizdir. Zan edebileceğiniz olası, mert yürüyüşçüler, kara koşucuları ve bisikletçiler amacıyla cazip kimi dayandırma.

Ancak bu fiyata ağır bantlı GPS bakmak fiilen çılgınca. Sadece alan karşı bayağı yeni bir atfetme olmakla kalmıyor, aynı anda ana hatlarıyla üstün kâliteli spor saatlerinde keza bulunuyor.

Garmin de bu özellikleri, 699,99 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla amiral gemisi Fenix ??7 serisinde ve 899,99 ABD Doları tutarındaki Epix 2'da keza tanıttı. Yani gerçekte, yaklaşık saatte yüzlerce daha bedavaya ilerlemiş yaklaşık sefer özelliği hazır ediyorsunuz. . Forerunner 255S rahibe adayı biraz yürek sızlayan hızı sensörü, biraz barometrik altimetre, temassız ekler ödemeler ve çok bantlı GPS.

Özelliği silkelemek uygun Forerunner 255S'da çoklu orkestra GPS ayarını açarken aynı anda Apple Watch Series 7 ve telefonumdaki Runkeeper uygulamasıyla taahhütlü göderme yaptım. Ansızın fazla c,zı bu şekilde sınama ederken daima farklılıklar bulacaksınız, anca Forerunner 255S, Komoot'ta haritaladığım yöresel rotalarda tutarlı yaklaşık şekilde azim edildi. Örneğin, 2,85 millik biraz rotada, Forerunner 255S 2,86 mil kaydetti. Telefonum 2,84 ağaç, Atik 7'hem de 2,81 darağacı kaydetti. Bu tutarsızlıklar, şiddetli uzun boylu mesafeler koşuyorsanız bir kat daha aka biraz problem olabilir, anca çoğu er göre bu, yeterince dürüst olmaktan daha fazlasıdır.

Benzer fiyatlı Polar Pacer Pro birlikte karşılaştırıldığında, uyumlu kadar koşuya daha ivedi başlaya-rdum. Şiddetli bantlı GPS istediğiniz amma şeyse, Forerunner 255 saatleri çalıntıdır.

255S, çeşitli ölçümleri de izleyebilir. Yürek av hızı takibi da Series 7 ve Polar H10 koyun kemerim ile farksız seviyedeydi ve genellikle dakikada 3-5 av halinde kalıyordu. Kış Uykusu takibi de aka ölçüde Oura Çalma Sesi'ime denk geldi, hemen hemen hiç engelleyici kedinin gece her tarafında beni uyandırdığı bütün ki zamanları sürdürme etmede öyle zor beğenir değildi. çoğunlukla, Garmin'in ölüm takibi, derinlemesine uyku kalitesi içgörüleri amacıyla gidilecek sehpa değildir. Bu, Fitbit veya Oura Çalma Sesi'de bulacağınızdan kaba daha basittir ve düzeltme bilgileri arıyorsanız, Garmin'in Gövde Pili ve Idman Yükü falan bir kat daha yardımsever olan bir iki değişik ölçümü vardır.

Garmin iki yeni tür widget'ı ekledi.

Bunun nedeni, günün en sonunda Forerunner 255S'nin Oura Yüzük ve Apple Watch aynı boğuk bir şekilde giyilebilir olmamasıdır.

255S birlikte Garmin'in Sabah raporu özelliğinin yanı dizi iki acemi tür aracına usta oluyorsunuz. Yarış Takvimi widget'ı, yakında olacak olan etkinliklerinizin kimi listesini, yaygın tamamlama saatinizi ve yarış gününde hangi havayı bekleyebileceğinizi görmenizi sağlar. sırası gelmişken, Irk widget'ı, kişisel idman ihtiyaçlarınıza amacıyla kendi kendine olan olarak jurnal eğitim önerileri oluşturur. Sabahleyin Raporu hep sabahtan açış iş olarak saatte belirir ve size uykunuzun, güzel koku durumunuzun ve bir toparlanma metriklerinizin bazı özetini verir.

Toplamda bunlar, koşucular karşı yararlı araçlardır - kıtı kıtına triatletler bunu yapabilir. Hem Garmin'in Forerunner 255 programına triatlet etkinliğini eklemesinden ayrıca yararlanın. (Yani, yalnız antrenmanda kaçakçılık, yüzme ve bisiklete binme arasında önemsemeden geçme yapabilirsiniz.) derhal 10K karşı çalışma yapıyorum, bunun için Irk Widget'ı ve ajanda alıştırma önerileri, belirtilen yaklaşık antrenmanda ne yapmam gerektiğini anlamama yardımcı oldu. dönem. Eşsiz sıkıntım, türlü Garmin özelliğinde olduğu falan, bilhassa vakit bu öyle kaba ölçümü ifa ederken, kullanıcı arayüzünün kafa karıştırıcı olmasıdır. Tür widget'ları evvelce yüklenmiş olarak gelmez. Onları kendiniz eklemelisiniz. Da, aşağıdaki menülere uzanmak göre bir düğmeye ne vakit basmanız gerektiği her zaman bariz değildir, bu nedenle istediğinizi bulana pek yolunuzu açmanız gerekir.

Bu, Garmin'in köy işi beş düğmeli menü navigasyonunu kullanan saatleri için tipiktir. Garmin gazileri olasılıkla tatbikata alışkındır, hemen hemen hiç özellikle farklı olarak yaklaşık platformdan ya da dokunmatik ekranlı bazı saatten geliyorsanız, rahibe adayı başlayanlar amacıyla kısım korkutucudur. Garmin kısa vadeli süre ilkönce daha yüksek seçme saatlerine dokunmatik elek ve düğme navigasyonu eklemeye başladı, bu yüzden umarım gelecekte bir kat daha amacıyla fiyatlı modellere kadar ineceğini görürüz.

Forerunner 255S'nin izlediği tüm küçük metriğe giremiyorum. Çok fazla var ve her dönem burada olacağız. Ilgili görüşmek istediğim eşsiz şey yeni HRV ayaklık metriği. Maalesef yapamam. HRV durumunun, uyku hali esnasında kalp atış hızı değişkenliğinizi (iyileşmeniz etrafında fikir veren bazı konferans) ölçmesi ve bunu üç yevmiye yaklaşık öz çizgisiyle karşılaştırması gerekir. C,zı ne böylece kalın ????durmak için takarsanız, bu gibi dürüst olur. Size ne kadar işe yaradığını demek isterdim ki biraz deneme fırsatım olmadı. Dolayı ortaya çıkması dahi abartılı vakit alıyor. Çalışma, kimisi data körü körüne ilkönce kimi üç hafta her tarafında bütün gece takmanız gerektiğini söylüyor. Onu yaptım. Nada.

Team Button, Forerunner 255S'hem de dokunmatik perde olmadığı amacıyla mutlu olacak.Ünitemin ortalamadan daha yüksek sürmesi mantıklı çünkü bir iki gece yatağa takmayı unuttum. Zamanla kimi temel oluşturma kavramını ve bunun samimiyet açısından nasıl ileride olduğunu anlıyorum. Oura Çember ve Whoop ayrıca açıklanmış bir dönem baştan başa öz çizgileri oluşturmanızı gerektirir. aynı anda, genel olarak bazı yaklaşık kamer sürmez. bununla birlikte, bu mutlaka bazı kavrayış kırıcı değildir, dolayı samimiyet, günün n,yet sabırsızlığın önce geçerli. Fazla, bahsettiğim falan, Garmin'in kurtarma metrikleri konusunda hiç sıkıntısı devamsız. Bu hafta sonu 10K'ma yeni başlayan bu katma bilgileri haraç ederdim. Veriler ortaya çıkmaya başladığında, 10K'm gelip gitmiş olacak. 255S, ihtiyaçlarım uygun eşsiz bazı şekilde uygundur ve faydacı çalışma bilgileri ve metriklerinden mahrum kaldığımı hissetmedim

Oysa Sezgisel olmayan bazı arayüz ve açık kalplilik tarafında fay, önemsiz patateslerdir. Garmin Fenix ??7S Sapphire Solar'ı kullanmayı sert sevdim başka Forerunner 255S'i kullanırken hem eşsiz biraz hayat yaşadım. 255S, ihtiyaçlarım dolayı eşsiz bir şekilde uygundur ve yararcı çalışma bilgileri ve ölçümlerinden yoksun kaldığımı hissetmedim. Fenix ??7 serisinde sahiden özlediğim özgün özellik, aslına uygun zamanlı arsızlık izlemeydi.

Boylu Boslu lafın kısası, bunu bakımlı, gösterişten uzak, yüksek ömürlü biraz GPS saati arayan herkese bahşiş ederim. Selefinden 50 patates bir kat daha fazla, kaba bantlı GPS alacağınızı hesaba katmalısınız. Bu zaman koşucuları ön planda tutarken, triatlet desteği eklenmiş olması, bununla birlikte bütçesine amacıyla çok sporlu kimi vakit isteyenler amacıyla da cazip yaklaşık alternatif haline getiriyor. Forerunner 255S, satın alabileceğiniz en cafcaflı Garmin c,zı olmayabilir, zar zor size paranızın karşılığını maksimum verecek olan c,zdır.

Victoria Song / The Verge'den Resim

Yerine Getirme etmeyi akseptans ediyorum, Garmin Forerunner 255S

Bundan Böyle bütün uyanık c,z bir sıra kondisyon ve koşulu akseptans etmenizi gerektiriyor kullanmadan öncelikle - kimsenin okumadığı sözleşmeler. Bu anlaşmaların katışıksız birini eşsiz mükemmel okuyup inceleme etmemiz mümkün yok. Ancak c,zları araştırmak için bütünüyle kaç defa "onaylama zevk" düğmesine basmanız gerektiğini saymaya başlayacağız, çünkü bunlar çoğu kişinin okumadığı ve şüphesiz işlem yapamayacağı sözleşmelerdir.

Garmin Forerunner 255S'yi başvurmak için onu amma iPhone veya Android şık telefonla eşleştirmeniz gerekir.

Uygulamayı yapıştırmak göre bir Garmin Connect hesabı de oluşturmalısınız.

Garmin Forerunner 255S'yi kurarak şunları kabul etme etmiş olursunuz,

Garmin'in Son Kullanıcı Diploma sözleşmesi Garmin'in Özel Yaşam Politikası Garmin'in Emniyet Politikası

Garmin'in her mahremiyet ve yetkili politikaları, Garmin Connect uygulamasında mevcuttur. De Garmin Connect uygulamasına Bluetooth, takvim, yer ve bildirimler uygun açıklanmış telefon izinleri vermelisiniz. Tamamlayıcı gibi, LiveTrack aynı isteğe ast güvenlik özellikleri hem de biraz n,yet kullanıcı derece sözleşmesiyle hiç durmadan gelir. Garmin aktivite verilerinizi Strava yoksa Apple HealthKit benzer diğer hizmetlerle bütünlemiş etmek, bu tek şartları ve politikaları kabul etme etmenizi hem de gerektirir.

Sonuncu Tally, Telefonunuz ne gerektiriyorsa, keza üç önemli Garmin politikası ve dört telefon güzel özellikler amacıyla izinler. İsteğe tabi sıhhat ve güvenlik özellikleri dolayı ilave politikalar vardır.

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler