Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Geyik

Aslına Uygun Adı Ceylan Başusta Oymak 1.66 Alıştırma Durumu Yüzey Ünvan Medeni Hali Tek Kişilik Tutar Görüntülenme 58187 Arkadaş Canlısı Basın Hesapları ...

Aslına Uygun Adı Ceylan Başusta
Oymak 1.66
Alıştırma Durumu Yüzey Ünvan
Medeni Hali Tek Kişilik
Tutar Görüntülenme 58187
Arkadaş Canlısı Basın Hesapları
-facebook.com/MaralMarall/
-instagram.com/maralvip/
-instagram.com/maralofficial/
Sanat
Erkek Oyuncu
Aşık
Doğum Yeri
Bingöl
Şantöz Maral esasen dedesinin Yavru 'ken Kumgeçit Parçalanmış Köyü 'ne yerleştiğini belirtmiş, esasen Bingöl İli Köpek Yavrusu İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Aslında Zıkte Aşireti 'nden olan Maral uzun yıllar Bingöl 'ayrıca Dj 'lik yapmıştır. Bingöl 'de doğup anaç ve çalışmıştır. Amma mülâkat 'ayrıca bütün şeyim Bingöl 'dür demiş ve memleketine olan bağlılığını ve sevgisini bu şekilde tabir etmiştir. Bingöl halkının kendisini Maral kadar tanımayacağını ancak Ceylan Başusta denildiğinde herkesin tanıdığını anlatmıştır. Diyarbakır, Mersin, Elazığ aynı illerde katıldığı yarışmalarda 1. olmuştur. Müjdat Tuhaf Batıya Ait Halk Müziği Ötme Bölümü 'nde çalışma almış arkasında Irk eserlerinden oluşan açış albümünü 2013 yılında Sevdakar ismi beraber müzik piyasasına sunmuştur. 2003 yılında Siyah Mektup isimli alan filminde Keje karakteri birlikte oyun yapmıştır. Günümüzde yaşantısını İstanbul 'de sürdürmekte ve evre çalışmalarını İstanbul Avcılar 'de sürdürme ettirmektedir.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: