Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Giselle tavilson

Giselle tavilson

Giselle Tavilson üstünde son dönemlerde bir çok soru merak konusudur. Aslen nereli? babası kimdir? kaç yaşında? musiki kariyeri, kısaca hayatı ve yaşam öyküsü bilgileri. Tam ismi beraber...

Giselle Tavilson üstünde son dönemlerde bir çok soru merak konusudur. Aslen nereli? babası kimdir? kaç yaşında? musiki kariyeri, kısaca hayatı ve yaşam öyküsü bilgileri. Tam ismi beraber Gül Taviloğlu 'nun babası yaratıcı ve yaratıcı İstem,n Taviloğlu 'dur. 14 yaşında kadar ailesi beraber beraber Amerika 'ya taşınmıştır. Babası Türkiye 'nin açış beş müzisyenlerinden gibi adlandırılan Adnan Saygun 'un öğrencisidir. Ayrıca Rengim Gökmen ve Fazıl Say olası ünlü isimlerin hocasıdır. Müzisyen yaklaşık ailede yetişen Giselle Tavilson 'un annesi Gülser Dalkıran keşke ekonomisttir. Abilerinden birisi trompet sanatçısı, halası Dantel Kınıklı ise Artist 'dır. Tam İsveç kralının Türkiye 'den başlangıç halasının tablosunu satın aldığını belirtmiştir. İsminin Giselle Tavilson gibi değiştirilmesini ama, Amerika 'ya taşındıklarında İngilizce 'da ü olmadığı için ismini insanların telafuz edemediğini bu ölçüde Gül ismini Giselle gibi değiştirdiğini, Taviloğlu olan soyadının -se Tavil bölümünü alarak n,yet eklediğini ve Tavilson yaptığını belirtmiştir. Bugün nüfus cüzdanında Gül Taviloğlu yazsada, çıkış belgesi ve Amerika Pasaportunda ismi Giselle Tavilson 'dur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Resmi Konservatuvarı Katakulli Bölümünden diplomalı olmuştur. sonradan babasının 9 Eylül Üniversitesine atandığı dönemde 2 sene 'hem orada egzersiz aldığını belirtmiştir. Türkiye 'nin başlangıç ve tek aerial üçkâğıt, güzel koku başarı sanatçısı olgunlaşma özelliğini taşımaktadır. Giselle Tavilson yaratıcı tarafından aslında Tekirdağ 'lıdır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: