Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Google, galip araştırma kısayollarından birini daha hem akıcı ülkü getirdi | Teknoloji

Google, galip araştırma kısayollarından birini daha hem akıcı ülkü getirdi | Teknoloji

Kelimelerin bazı sayfada tamamen göründüğü yeri arıyorsanız, tırnak taşıyan Google aramaları ağır daha dökümlü ülkü geldi. İnternet devi, intibak tabanlı aramaları, aradığını...

Kelimelerin bazı sayfada tamamen göründüğü yeri arıyorsanız, tırnak taşıyan Google aramaları ağır daha dökümlü ülkü geldi. İnternet devi, intibak tabanlı aramaları, aradığınız metni tamamen nerede bulacağınızı bildiren şövalye eğitimi alan çocuk parçacıklarıyla güncelledi. Hilesiz ifadeyi keşfetmek uygun dev biraz belgeyi kaydırmanız gerekmeyebilir.

Sınırlamalar vardır. Tırnaklı aramalar, gizli (mal açıklama etiketleri olası) yahut saf bir biçimde web adreslerinde ve sıfat bağlantılarında görünen sonuçları ortaya çıkarabilir. Birbirinden çok uzaklarsa, cümle edilenlerin tümünü biraz snippet'te göremeyebilirsiniz. "Genel Olarak" saf bir biçimde masaüstünde iri taneli harflerle yazılanları görürsünüz ve özgül aramalar ve sonuçlar için (aidat aramaları ve video kutuları benzer) bayağı yazıları daha görmezsiniz. İlgili tuş kelimelere fırlamak için tarayıcınızın sayfa içi araştırma özelliğini kullanmanız gerekebilir.

Misafir, değişikliği arkadaki bildirime cevap olarak nitelendirdi. Belgeler her zaman okunabilir talimat üretmediğinden, geçmişte bu aramalar karşı snippet oluşturmakta tereddüt ediyordu. Bu, arama etmek için tırnak işaretleri teknisyen kişilerin bazen site açıklamalarını okumaktan aşırı sözcükleri saptamakla daha pozitif ilgilenen "kuvvetli kullanıcılar" olduğunun kimi göstergesidir.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler