Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

halen satın alabileceğiniz şampiyon uyku hali teknolojisi

halen satın alabileceğiniz şampiyon uyku hali teknolojisi

Sizin amacıyla en iyi kış uykusu teknolojisi, büyük ölçüde neyi genişlemek istediğinize tabi olacaktır. Fiili endişeniz uykunun çalışma performansınızı nasıl etkilediği mi? Yoksa h...

Sizin amacıyla en iyi kış uykusu teknolojisi, büyük ölçüde neyi genişlemek istediğinize tabi olacaktır. Fiili endişeniz uykunun çalışma performansınızı nasıl etkilediği mi? Yoksa horlayan partnerinizin sesini gizlemeyi mi umuyorsunuz? galiba solunumla ilgili bozukluklarını ardından bir kat daha sıhhat odaklı amma hibe istersiniz? Uyku teknolojisi, izleyicilerden ve uygulamalardan kıymetli kurnaz yataklara böylece balıketi biraz yelpazede çalışır, kıtı kıtına bütünüyle aynı sorunları çözmez. Cüzdanınızı çıkarmadan ilk kez, amma gadget'ın belirtilen ölüm hedeflerinize ulaşmanıza nasıl tanıdık olacağını bilmelisiniz.

Akılda tutmanız vadesi dolmuş amma farklı etmen, amma c,zın pratik tarzınıza ne kadar iyi girdiğidir. Gecenin amma yarısı onları elemek karşı uyanırsanız, piston pimi tabanlı uyku hali izleyicilerinin yaklaşık anlamı yoktur. Zaman, kulaklık yoksa çember takamıyorsanız, Withings Sleep veya Google Nest Hub falan aracılık gerektirmeyen seçeneklere görünmek isteyebilirsiniz.

Aynı şekilde, özgün vuruş ömrü hem de yaklaşık zorunluluktur. Amma c,zın gece her tarafında güvenilir yaklaşık şekilde dayanamaması yahut özel bazı yük programı gerektirmesi fantastik değildir. (Hızlı çok miktar, sadece bayat olduğunuzda ağır arkadaş olabilir.) böylece, bu listede Apple Watch ya da kimi Wear OS saati falan kurnaz saatler bulamayacaksınız.

Hem De, bir tuz adam başına -li uyku hali gözaltı doğruluğunu alın. Uyku teknolojisi sade birkaç yılda sert bağlantı deste etti, ancak bunlar tıbbi c,zlar yok. Withings ScanWatch olası aygıtların uyku bozukluklarını gözlemek karşı FDA izni belki, hemen hemen bu size kış uykusu apnesi teşhisi koyabilecekleri anlamına gelmez. Sensörler ne kadar gelişmiş olursa olsun ya da amma evlat ne çok sert özelliğe sahip olursa olsun, izleyici bir şeylerin hata gittiğini saptama etmeye ahbap olur. Bir Kat Daha fazlası yok.

Bütün bunları göz evvel bulundurarak, bu önerileri ölüm gadget'ının düzeltmeye çalıştığı sorunları ne öyle saygın ele aldığına için derledim. De rahat, tarafsızlık, akü ömrü ve verileri göre yeterli amma sözün gelişi sağlayıp sağlamadığını da düşündük.

The Oura Ring 3. Nesil, yakın plan engin kıtı kıtına rahat yaklaşık uyku hali izleyicisidir. Fotoğraf, Victoria Song / The Verge

Oura Çalma Sesi Gen 3

Genellikle galip ölüm takipçisi

$299 Oura Ring, uykuyu sürdürme eden amma fitness takipçisi değildir. Yaklaşık fitness ölçümlerini ardından kimi ölüm izleyicisidir. Halkada yedi ateş sensörü, yürek atıcılık hızını değerlendirmek karşı yeşil bir LED sensörü ve kandaki oksijeni ölçmek uygun al ve kızılötesi LED'ler bulunur. Buna batarya veya ivmeölçerler dahil yok.

Her bu sensörler, iyileşmenize bütünsel amma gösterme sağlar. Bütün sabahleyin amade olgunlaşma durumunuz, uyku kaliteniz ve jurnal aktivite hedefleriniz hakkında kimi söz alırsınız. Bu raporlar, uykunuzun jurnal vurgu kabul etme yeteneğinizi nasıl etkilediğini ve kolay mı yoksa kendinize kare okumanız mı gerektiğini anlatır. Kullanma hem de uykuya dalmanıza yararı olmak amacıyla rehberli meditasyonlar ve ak kangal aynı sağlıklı pratik özellikleri içerir.

Normal bir halka, Oura Ring Gen 3 (ortada) ve Oura Ring Gen 2 (sol)

Oura Halka (üçüncü nesil)

299 $

Oura akıllı yüzüğü, sayısallaştırılmış düşünceye dalma seansları, gün kalp atış hızını inceleme yeteneği ve daha pozitif.

Oura'ayrıca 299$


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler