Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Halo Infinite'in kooperatif ve Forge modları Kasım ayına ertelendi

Halo Infinite'in kooperatif ve Forge modları Kasım ayına ertelendi

343 Industries, amma başka Halo Infinite sezonunu Mart 2023'e erteliyor ve Mayıs'ta başlayan aktüel sezonunu, hüküm verdiği üç mehtap yerine 10 aya uzatıyor. Halo Infinite oyuncuları papaz ...

343 Industries, amma başka Halo Infinite sezonunu Mart 2023'e erteliyor ve Mayıs'ta başlayan aktüel sezonunu, hüküm verdiği üç mehtap yerine 10 aya uzatıyor. Halo Infinite oyuncuları papaz adayı manâ için iyileşmesi imkânsız olsa hem de, uzun zamandır vadesi dolmuş Forge beta sürümü ayrıca bundan böyle ertelendi ve 8 Kasım'de kooperatif moduyla beraber başlayacak.

Forge başlangıçta Eylül dolayı planlanmıştı ve Halo Infinite oyuncularının ağır oyunculu seviyeleri düzenlemesine ve değişik oyuncularla katılmak uygun papaz adayı haritalar oluşturmasına gerekçe verecek. Saf Halo oyunlarında çok popülerdi ve sızıntılar, Forge in Halo Infinite'çukur rol dağıtımı için sert eğlenceli olacağını gösteriyor. 343 Industries, 8 Kasım'hem Forge ile hiç durmadan iki papaz adayı aşırı oyunculu haritayı piyasaya sürüyor ve her ikisi ayrıca Forge editörü kullanılarak oluşturuldu.

Halo Infinite'boşluk Forge'ı inanılmaz kazanmak karşı AKA bir potansiyele kaptan.
Forge'hem aslına uygun haline dönüşen Live Fire'a amma bakın!! pic.twitter.com/OrdiJXszOI

? Halo Leaks | Infinite Leaks & News (@leaks_infinite) 20 Temmuz 2022

Kampanya birleşme ve vazife tekrarı, "Ağustos sonu hedefi"nden amma gecikmenin ardından 8 Kasım'hem keza sunulacak. Zar Zor 343 Industries, yöresel biraz ayrı paravan çağrıştırma modu amacıyla ne acınacak şey başka planlarını rafa kaldırıyor. 343 Industries, "Devamlı açık saçık hizmet geliştirmeyi geliştirmek ve acele ettirmek ve katılımcı art bildirimlerini ve olay kalitesi güncellemelerini daha iyi ellemek için stüdyo kaynaklarını tekrar tahsis ettik ve bundan böyle yerel kampanya ayrı paravan dernek fazla çalışmıyoruz" dedi. IGN'ye yapılan izahat.

Bu, amma sedir işbirliğinin eğlencesini bitmiş yaşamayı beklenilme yapan Halo hayranları uygun fena ilan olsa da, Halo Infinite oyuncuları kışlık güncellemesinden devam kooperatif özelliğini kullanarak çevrimiçi koşum hayvanları oluşturabilecekler. 8 Kasım'hem de çıkıyor.

Oyuncular, piyasaya sürülmesinden bu yana Halo Infinite'deki XP sisteminden şikayet ediyor ve acemi kışlık güncellemesi, XP kazanmanın yeni yollarını içerecek. Zorlukları tamamlamaya zorlanmak yerine, oyuncuların muharebe geçişini tamamlamanın yanı sıra su terazisi atlamalarını tedarik eden papaz adayı bir Rakip Deneyimi betası olacak.

Halo Infinite amaç oluk haritası. Image, 343 Industries

3. mevsim son olarak 7 Mart 2023'te başladığında, Arena ve Aka Kabile Savaşı acemi haritalar kabul edilebilir ve rol dağıtımı radardan kaybolmalarını karşılayan rahibe adayı biraz rahiplik ekranı ekipmanı yeteneğine erişecekler. Halo Infinite hem de oyuncuların aldanma yapanları hafifçe demeç etmelerini alıkoymak göre ağır ihtiyaç duyulan bazı hile içi raporlama sistemine kalıp olacak.

Forge, bilhassa oyunun gecikmiş çıkışı ve aralıksız sezonluk gecikmelerden sonrası Halo Infinite uygun büyük kimi yargılama olacak. Halo Infinite sonraki yıl sert ima gördü, hemen hemen hiç bu havale kısa boylu sürede kozmetikler, XP sistemi ve anlam eksikliği nedeniyle eleştirilere dönüştü. Bu başka Halo Infinite sürümleri, art bildirimi ilk elden ele alıyor aynı görünüyor. Umalım ancak acilen beklendiği gibi varsınlar.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler