Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

HBO Max Chip ve Joanna Kazanıyor fakat onu özel fail şeyi kaybedebilir

HBO Max Chip ve Joanna Kazanıyor fakat onu özel fail şeyi kaybedebilir

HBO Max'in yaralanmış yaklaşık dünyada kazanmak üzere olması sizi şaşırtmamalı. Güncel hemşire yayıncısı Discovery Plus'tan bir kat daha büyük ve bir kat daha zafer kazanmış. Ki bu...

HBO Max'in yaralanmış yaklaşık dünyada kazanmak üzere olması sizi şaşırtmamalı. Güncel hemşire yayıncısı Discovery Plus'tan bir kat daha büyük ve bir kat daha zafer kazanmış. Ki bununla birlikte, hemen David Zaslav kadar yönetilen biraz arkadaşlık olan Warner Bros. Discovery'nin bir parçası ve Zaslav, ona kimi realite TV'leri düşkün ve kanalların içini boşaltan, havalı şovları hatırlama fail ve muhasebe kitaplarının avarya vereceği anlamına geliyorsa filmleri baltalayan yaklaşık adam. kimi bir kat daha akıllı görün. Hemen, şirketinin Batgirl'ü vergi indirimi nedeniyle anımsatma etmesinden bir iki gündüz netice, HBO Max'in hem dalgın olacağına ilgili söylentiler yukarıya uçuşuyor.

n,i tahminlere dolayı, HBO Max, çekici derecede kötü bir uygulamaya karşın , 76,8 milyondan artı küre biçiminde aboneye sahipti. Zaslav bağlaç önceki göre başlatılan bakanlık olan Discovery Plus, kimi 22 milyona ulaştı. Netflix ve Disney Plus'ın arkasındaki aboneler göre şüphesiz üçüncü kalınlık aka met hizmetidir. HBO Max, ayrıntılarıyla elden geçirilmesi beklenen canavar gibi bazı uygulamaya gerçi, Marvel ve Yıldız War dereceli büyük franchise'lara yoksa Netflix'in epeyce çetin bazı podyum düzenlemek dolayı met alanında acele hareket yapı lüksüne ihtiyacınız olmadığının kanıtı aynı geldi. akış işi. WarnerMedia'nın o zamanki CEO'su Jason Kilar, bunun yerine şirketin çoktan sahip olduğu çeşit çeşit şeyi aldı (yıldız HBO ve çeşitli muzaffer özelliği, WB filmleri ve TV şovlarından oluşan anıtsal bazı olaylar dizisi, DC falan büyük bazı zafer kazanmış fikri iyelik çantası Comics ve Harry Potter) ve HBO Max'i kurdu.

İlgili

Batgirl'i megabirleşme öldürdü

HBO Max'in 90 milyon dolarlık Batgirl filmi kasaya gidiyor

HBO Max'i Disney Plus ve Netflix'ten daha iyi ayrılmak dolayı Kilar, pandemi çünkü evde mahsur bilanço müşteriler karşı bilhassa acil yaklaşık teşvikler sağlayarak Hollywood'u üzme riskini hem de aldı.

Şirketinin Warner Bros. beraber birleşmesi ve çamaşır yıkarken izlediğiniz şeylerle bol sert bir kat daha kasılmış pop bazı yayınlama hizmetiyle gelmesi ya da hafta sonu ailenizin evinde mahsur kalmanız boş yok. Yayıncıların bir kat daha bol stratejisinin YouTube, TikTok ve Twitch ile mücâdele etmek dolayı "dönem TV" üretmek olduğunu boşver. Zaslav bazı hakikat TV adamıdır. Discovery'yi bir hakikat TV imparatorluğu haline getirdi ve uzun boylu zamandır aceleci, düşük ve basit gerçeklik şovunu eleştirmenlerce beğenilen başka kıymetli senaryolu TV'ye tercih etti.

Bu yılın başlarında, rahibe adayı artan HBO Max uygun kıyametin geldiğini ima etti. Şubat ayında yaptığı amma çağrıda, "Amacımız gider savaşını elde etmek değil, başta gelen ilan hizmetleriyle yarışmak" dedi. Farksız görüşmede, CFO Gunnar Wiedenfels, yeni şirketin "amaç verimliliği" arayacağını söyledi.

Zaslav'ın Kilar'ın stratejisinin hayranı olmadığı sanılıyor

The Wrap ve Twitter'daki ahali, Warner Bros. Discovery'nin bazı ilan yayınlayabileceğini bahis ediyor. şirketin orta dereceli dördün çoğalma çağrısı boyunca bugün aka amma tekrar inşa. The Wrap'ın konuştuğu adı anılmayan kimi kaynağa uygun, işin HBO Max tarafı, geliştirme personelinin yüzde 70'inin işten çıkarılmasıyla bunun kalınlık aka yüküyle karşı tarafta kalacak.

Fikir için ki HBO devam edecek. Warner Bros. için amma seçme çerçevesi ürünü elde etmek.

ve şaşırtıcı derecede sert bazı orijinal programlama kararlılığı kaybolacak ve hem de HBO Max da Discovery Plus (Batgirl hariç) için fiili bütün içeriği barındıracak yeni yaklaşık neredeyse birleşecek.

Biz' Wiedenfels'in Deutsche Kürsü 30. Takvim Medya, İnternet ve Telekom Konferansı'nda onayladığı Mart ayından beri iki uygulamanın birleştirileceğini -rdum. DIYE sıralı, müşterilerin geçişini korumak ve iki papazlık aralarında bitiştirmek için "sert, ağır detaylı ve disiplinli kimi projeksiyon" çağrısında bulundu.

Bugünle bağıntılı söylentiler doğruysa, planlar değişti yoksa birileri değişmedi. notu kırmızı. Dalgın biraz sunum yerine, son bir iki dönem şirket karşı kaosla geçti. Batgirl'ün iptali, ağırlama dünyasında elektrik şoku dalgaları gönderdi. Ertesi zaman, HBO Max, HBO Max'e belirli birkaç filmi yavaşça hizmetten çekti ve diğerlerini yapımda iptal ederek korkuları daha de artırdı. (Neyse ki çekilen filmler yenge mevcut. Batgirl birlikte kasada mahsur kalmak yerine, artık sade dilekçe üstünde satılık yahut kiralık kadar sunuluyorlar.)

Warner Bros. Discovery'keza iş bir anda ağır hızlı ilerliyor, ve tersane duvarda

Bu sabahtan HBO Max, Discovery sevgilileri Chip ve Joanna Gaines'in Magnolia Network'lerinden akıntı hizmetine seçilmiş içeriği getireceklerini duyurdu.

Warner Bros. Discovery'hem de fabrika ansızın ağır aceleci ilerliyor ve tersane duvarda.

Bunun, fiili çeşitli HBO Max orijinali dolayı ne kavrama geldiği hemen şimdi belli değil. Hacks, Harley Quinn ve Our Flag Means Death falan şovlar aka övgüler ve konuşkan fandomları kazandı. Diğer şovlar asmada öldü - Ridley Scott burs hayal gücü şovu Raised by Wolves, iki vasat sezonun arkasında iptal edildi. Günümüzde devamlılık belirten saatlerde Zaslav, şirketinin The CW'da yaptığını tekrarlayabilir ve şirketin konjonksiyon sırasında ortada kaldığı 55 milyar dolarlık borcu daha keza azalmak için yaklaşık hatırlatma çılgınlığına sempatik ikinci yaklaşık "Kızgın Düğün" -li başlayabilir.

Bu borç, şirketin başında askıda duran bir kılıçtır. Disney ve Netflix beraber zıtlık etmeye işleyen değerli printer HBO Max, Warner Bros. Discovery'nin kalbindeki teyze kazançlı lineer hat işini alıkoymak için bir sempatik kadar kullanılabilir.

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler