Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

İlk 'Ejderha Evi' bölümünü YouTube'da boş kadar izleyebilirsiniz | Teknoloji

İlk 'Ejderha Evi' bölümünü YouTube'da boş kadar izleyebilirsiniz | Teknoloji

Game of Thrones finali hiç herkesi tatmin olmuş etmeyecekti, kıtı kıtına düşünce birliği, son sezonun türlü kusuru olduğu yönünde. böylece, acemi spin-off şovu House of the Dragon'u y...

Game of Thrones finali hiç herkesi tatmin olmuş etmeyecekti, kıtı kıtına düşünce birliği, son sezonun türlü kusuru olduğu yönünde. böylece, acemi spin-off şovu House of the Dragon'u yakalamak için HBO Max'e sözleşme imzalamak etrafında isteksizseniz bu tamamen anlaşılabilir amma durumdur. HBO ilk bölümü özgür gibi YouTube'a bıraktığından, dizinin abartısız anlamıyla tartışmak ve sizin uygun için olup olmadığını Görmek , Rüyadakarşı bundan böyle her iş ödemeniz gerekmeyecek.

Premier tabloyu belirliyor. Game of Thrones (acilen HBO Max'te 4K HDR olarak yayınlanıyor) olaylarından 200 yıl önce geçen biraz öykü amacıyla. House of the Hiddetli Kimse, House Targaryen'e odaklanıyor, bu da ak saçlı bir alay er olduğu anlamına geliyor. Ah diğer taraftan ejderhalar.

Videoyu burada amma yaş sınırlaması ayarına yerleştiremesek de (bu o kadar ailevi dostu kimi ağırlama değil), bölümü uymak göre YouTube'a gidebilirsiniz. ABD ile coğrafi kadar kısıtlanmış benzer göründüğünü belirtmekte yarar hazır. hatırımda iken, aksine bazı abartılı bütçeli hayal tadı arıyorsanız, The Akran of the Rings, The Rings of Power'ın açış bölümleri Amazon Prime'ı vurdu.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler