Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

İngiltere, göçebe suçluları Görmek , Rüyadadolayı çehre tanımalı zeki saatler kullanabilir | Teknoloji

İngiltere, göçebe suçluları Görmek , Rüyadadolayı çehre tanımalı zeki saatler kullanabilir | Teknoloji

Akraba Ülke hükümeti, suçlardan karar paslı göçmenleri incelemek için yakında surat tanımalı güzel saatler kullanmaya başlayabilir. The Guardian'a uygun, suçluların yüzlerini günde be...

Akraba Ülke hükümeti, suçlardan karar paslı göçmenleri incelemek için yakında surat tanımalı güzel saatler kullanmaya başlayabilir. The Guardian'a uygun, suçluların yüzlerini günde beş defaya böylece taramaları gerekecek. Tedbirler bu sonbaharda derhal yürürlüğe girebilir.

The Guardian göre hazır edilen belgelere uygun, koşullara tabi olanların gündüz baştan başa bir bir fotoğraflarını çekmeleri ve konumlarının 24 saat takip edilmesi gerekecek. . Fotoğraflar, İçişleri Bakanlığı'nın dosyalarında bulunanlarla karşılaştırılacaktır. Hükümetin sistemleri kişinin kimliğini doğrulayamazsa, manuel güç esans türünden olacaktır. Fotoğraflar ? göçmenlerin isimleri, uyrukları ve doğum tarihleriyle hep birden ? İçişleri Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı planları kapsamında altı yıla kadar saklanacak.

Nizamname sadece suçlardan cümle giydi. Akraba Diyar hükümetinin sığınmacılar aynı değişik kişileri bu şekilde izlemeyeceği bildiriliyor.

Teknoloji'tan son an haberleri edinmek göre tarayıcı bildirimlerini açınBildirimleri istediğiniz vakit ayarlar menünüzden çıkarılmış bırakabilirsiniz.Şu anda değilAçıldıAçıldı

Mayıs ayında idarecilik, İçişleri Bakanlığı'nın Gözde İzleme Hizmeti zarfında "belirtilen grupları" incelemek dolayı "yapışık olmayan c,zları" güven altında kazanmak uygun Buddi Limited adlı bir şirkete 6 milyon sterlinlik (7,2 milyon $) bazı antlaşma verdi. Sözleşmede, "Ekli olmayan biraz c,z çözümü, ekli etiketlerden bir kat daha uzun boylu süreler boyunca belirtilen grupları izlemenin bir kat daha oranlı amma yolunu sağlayacaktır" diyor. "Bu c,zlar, kimi bireye takılmaya öbür iken konjonktürel biyometrik doğrulamayı kullanacak." Buddi'nin arz edeceği güzel saatlerin sayısı ve katışıksız birinin maliyeti yeniden düzenlendi.

İçişleri Bakanlığı, mahkum göçmenleri gözetlemek uygun yüz tanıtma işlevli şık saatler kullanacağını dobra dobra söylemedi. Amma sözcü The Guardian'a, İçişleri Bakanlığı'nın el altında etek bileği etiketleriyle hep birden çalışacak "menkul, biyometrik gibi erişilen amma malzeme" uygulayacağını söyledi.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler