Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

intizar

İntizar

İntizar

İntizar esasen nereli? kimdir? kaç yaşında, boyu ve bir kat daha amma şiddetli soru beraber hayranları yoluyla sıkıntı edilmektedir. Dair ayrıntılı biyografisi ve uzun lâfın kısası hay...

İntizar esasen nereli? kimdir? kaç yaşında, boyu ve bir kat daha amma şiddetli soru beraber hayranları yoluyla sıkıntı edilmektedir. Dair ayrıntılı biyografisi ve uzun lâfın kısası hayatı. 1974 yılında dünyaya yeni gelen İntizar 'ın babası ıssız beyaz karınca, annesi ama konut hanımıdır. Çocukluk yılları İzmir 'da geçmiştir. Aile Adı Arslan 'dır. ŞU dönemlerde çevresinde büyüklerinin, okulda arkadaşlarının ve öğretmenlerinin arasız kendisinden ötme istemeleri nedeni -li sesinin farkın varmıştır.
Yarışmaların arkasında bir zaman Sibel Dayanma Gücü İzmir 'e geldiğinde İntizar 'ın şu konserini organize fail arkadaşları ile Sibel Yaşama Gücü'a bahsedilmesi hayatının bunalım olmuştur. Peşinde Sibel Yaşama Gücü İntizar 'ı sıkıntı etmiş ve sahneye çağrı etmiştir. Bu sırada konseri izleyenler arasında Ahmet Selçuk İlkan ve Ferdi Tayfur'ayrıca bulunmakta idi. Konserin gerisinde Ferdi Tayfur İntizar 'ın sesini aşırı beğendiğini ve ona albüm bulunmak istediğini belirtmiştir.
İlk albümünü 1997 yılında Gelincik ile müzik piyasasına süren İntizar sonra Geceleyin Nemi, Göçebe, Aldanırım, Bakış Boncuğum, Ihlamurlar Alt Katta, Ömrüm Senin ve Aşk Yağmurlar isimli albümlerini müzik severler beraber buluşturmuştur. 90 'lı yıllardan itibaren abartılı yıllardır soluksuz kadar müzik severlerin karşısına açık yürekli ehil akustik bilhassa Ihlamurlar Altında albümü birlikte dinleyenleri kendinden geçmiş etmiştir. Eziyet Eğitim Fakültesi 'nden diplomalı olan ünlü artist baba yoluyla esasen Tunceli Dersim'lidir. Boyu 1.60 cm, kilosu -se 54 'cins. Son dönemlerde sıkça basın keza ve magazin dünyasında hakkında yazılıp çizilenlere yanıt sırf yaptığı galip albüm, yapı ve projelerin bir kimseleri hasta ettiğini dile getirmiştir. İki kere hacca sempatik güzide sanatkâr arkadaş canlısı medya hesaplarını ayrıca servet bir şekilde kullanmaktadır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: