Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

iPhone 14 Pro'nun iki delinmiş oyukları yalnız 'geniş hap' aynı görünebilir | Teknoloji

iPhone 14 Pro'nun iki delinmiş oyukları yalnız 'geniş hap' aynı görünebilir | Teknoloji

Apple'ın yıllık büyük iPhone etkinliğine yalnızca bir iki gündüz kaldı ve yakında şirketin bütün olarak neler yaptığını öğreneceğiz. yol kenarında, hışırtı değirmeni yenge ?...

Apple'ın yıllık büyük iPhone etkinliğine yalnızca bir iki gündüz kaldı ve yakında şirketin bütün olarak neler yaptığını öğreneceğiz. yol kenarında, hışırtı değirmeni yenge çalkalanıyor. Sokaktaki sonuncu kelime, iPhone 14 Pro'nun kalıp olması vadesi dolmuş çift delinmiş kesiklerle ilgili.

9to5Mac ve MacRumors'a göre (Bloomberg'den Mark Gurman'ın desteğiyle), Apple aradaki boşluğu dolduracak. ekranın karartılmış bazı alanına öğretmen kesikler, tek bir "tok izmarit biçimli bağlantısız" aynı görünmesini sağlıyor. Hem, Apple'ın ekranın bu bölümüyle ne yapmayı planladığı de çekici.

Raporlar, iPhone 14 Pro'nun kamera ve mikrofonun kişiye özellik göstergelerini bu boşluğa taşıyacağını gösteriyor. Mikrofon kullanımdayken hayatta örten köşede saçma turuncu bir spot ve mahrem etkinken yeşil bir olay yeri göstermek yerine, bu göstergeler görünüşe göre kesikler aralarında bir kat daha artı öne çıkacak.

Almak göre tarayıcı bildirimlerini açın. Teknoloji'tan son an haberi uyarılarıBildirimleri istediğiniz vakit ayarlar menünüzden çıkmış bırakabilirsiniz. Halen değilAçıldıAçıldı

Her 9 ila 5Mac göre Apple'ın düşüncesi, göstergelerin MacBook'ta olduğu gibi görünmesini sağlamaktır, bu, bir egzersiz olduğunda yeşil amma işaret gösterir kamerayı kullanıyor. Bunun hem de aşırı, iPhone 14 Pro, fotoğraf makinesi ve mikrofon amacıyla bununla beraber dokunulmazlık göstergelerini gösterebilecektir - fiili modellerde, her ikisi de kullanımdaysa, yalnızca yeşil kimi yer görüntülenir. Ilave gibi, mikrofonu ve kamerayı hangi uygulamaların kullandığını addetmek uygun özel yaşam göstergelerine dokunabileceksiniz.

yol kenarında Apple, daha fazla kontrolü ekranın örten kısmına ödemek dolayı Fotoğraf Makinesi uygulamasını baştan tasarlıyor olabilir. ekran ? yani flaş ve Live Photo düğmeleri. Yumruk kesimlerinin altta daha fazla resim ve video ayarı görünebilir. 9to5Mac'e dolayı bu değişiklikler kesinkes kararlı yok. Bu yeterli yaklaşık davranış belki, dolayı halk müziği fotoğraf ve video ayarlarını yaparken ekranın çoğunu elleriyle kapsamak istemeyebilirler.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler