Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Jack Wilshere

Jack Wilshere

Orta Sahanın ortasında görev eden İngiliz futbolcu Jack Andrew Wilshere 1992 yılında İngiltere, Stevenage 'hem dünyaya gelmiştir. Arsenal daha alçak yapısında yetişen Jack Wilshere bugün...

Orta Sahanın ortasında görev eden İngiliz futbolcu Jack Andrew Wilshere 1992 yılında İngiltere, Stevenage 'hem dünyaya gelmiştir. Arsenal daha alçak yapısında yetişen Jack Wilshere bugüne böylece Arsenal dışında, Bolton ve Bournemouth takımlarında kiralık olarak üniforma giymiştir. Piyasa değerinin 20 Milyon Euro olduğu açıklanan Jack Wilshere 'delik yaklaşık dönem Fenerbahçe takımına aktarma olabileceği açıklanmıştır. İngiltere U16, U17, U19 ve U21 formalarını tutar 19 defa örtülü, 11 Ağustos 2010 tarihinde -se İngiltere A Milli familya kadrosuna kapsayan olmuştur. İngiltere Ulusal boy formasını keşke 34 defa giyen Wilshere bu karşılaşmalarda 2 kale atmıştır. Andriani Michael ile evli olan Wilshere 'çukur bu evliliğinden iki oğlu, birde kızı vardır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: