Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Jennie Kim |

Jennie Kim |

Jennie Kimi üstünde merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? müzik hayatı gibi soruların cevapları. Uzun Lâfın Kısası kariyeri, musiki hayatı ve biyografisi. 1996 yılının Şömine...

Jennie Kimi üstünde merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? müzik hayatı gibi soruların cevapları. Uzun Lâfın Kısası kariyeri, musiki hayatı ve biyografisi. 1996 yılının Şömine ayında Güney Kore 'keza dünyaya yeni Jennie Kime Teke burcudur, boyu 1.63 cm, kilosu eğer 50 'dir. Belli Başlı dili haricen yeterli düzeyce Japonca, İspanyolca ve İngilizce bilmektedir. Doğduktan sonrası ailesi Rahibe Adayı Zelanda 'ya yerleştiği göre orada idman hayatını sürdürmüş, yetişmiş ve büyümüştür. Evre adı Jennie 'dir, Güney Kore K-pop grubu BLACKPINK üyesi iken kariyerini sürdüren başarılı ad, 2016 'ayrıca oluşturulmuş olan piliç grubu Black Pink 'oyuk vokalisti ve ana rapçisi olarak kademe almıştır. 2016 yılının Ağustos ayında Güneyden Esen Kore 'ayrıca yayınlanan müzik olgu programı Inkigayo 'hem BOOMBAYAH ve Whistle şarkıları 'nı seslendirmiş ve aka bazı sorun yakalamıştır. Daha öncesinde ise G-Sinirinden Kuduran Kimse 'un That XXparçasının klibi birlikte beraber Blackşarkısında ayak almıştır. Farklı amma kanat, Lee Hi 'nin Special ve Seungri 'nin GG Be isimli şarkılarında ayrıca sehpa almıştır. 2018 yılının Kasım ayında keşke Solo isimli şarkısı birlikte kariyerini sürdürmüştür.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: