Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Kadın Doğumda İletişim

Kadın Doğumda İletişim

Özel bir alan olan dişi hastalıkları ve doğmuş alanı uygulamalarında sıhhat profesyonelleri birlikte sakat iletişimi epeyce önemlidir. Kadın Doğumda İletişim adlı kitabımız, dişil ...

Özel bir alan olan dişi hastalıkları ve doğmuş alanı uygulamalarında sıhhat profesyonelleri birlikte sakat iletişimi epeyce önemlidir. Kadın Doğumda İletişim adlı kitabımız, dişil doğmuş hastaları ile çalışacak profesyoneller göre yardımcı yaklaşık baba tarafı olması göre hazırlanmıştır.
Kitap, Gebelerle İletişim, Lohusa İle İletişim, Preoperatif Sakat ve Yatalak Yakınlarıyla İletişim, Postpartum Çökme ve İletişim, Tehlikeli Gebelikli Hastalarla İletişim, Gereksiz Tekrarlar Içeren Düşükleri Olan Hastalarla İletişim, İstenmeyen Gebeliklerde İletişimin Önemi Menopozlu Hastalarda İletişim, Jinekolojik Onkolojide Hastayla İletişim, Pandeminin Sıhhat Hizmetlerine Ulaşımına Etkisi ve Tele-doktorluk, Yenidoğan Yoğun Bakıcılık Ünitelerinde Hükümsüz Yakınları İle Hemşireler Arasındaki İletişim, Yenidoğan Yoğun Hemşirelik Ünitelerinde Hasta Yakınları İle Hemşireler Arasındaki İletişim, Cinsel İstismar Mağduru Adolesan Gebelerle Meslek Ile Ilgili İletişim, Seksüel Yolla Bulaşıcı Hastalıklarda İletişim, Seksüel Yolla Bulaşıcı Hastalıklarda İletişim, Endometriozisli Hastalarla İletişim, Böcekçik Yürek ve Cesaret Cerrahisi Kliniklerinde Aydınlatılmış Onam Süreci, Gebelik ve Doğmuş Komplikasyonlarında Kadınlar ve Aileleri İle İletişim, Polikistik Over Sendromlu Hastalarla İletişim, İnfertil Çiftler İle İletişim, Göçebe Dişi Sağlığında Kültürlerarası İletişimin Önemi başlıklarını getiren 21 bölümden oluşmaktadır. Bölümler ayrıntılı ve dökümlü kimi dille saf, fiili kaynaklar kullanılmıştır. Dişil Doğumda İletişim adlı kitabın, bütün sağlık profesyonelleri, eğitimciler, öğrenciler ve havale duyan herkesin yararlanabileceği bir babalık senaryo olmasını diliyoruz.


Eğlence-Kültür Kategorisinden Haberler