Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Keanu Reeves, Hulu'nun 'Devil in the White City' uyarlamasında amel kabul edilebilir | Teknoloji

Keanu Reeves, Hulu'nun 'Devil in the White City' uyarlamasında amel kabul edilebilir | Teknoloji

Hulu, Keanu Reeves'kovuk başrolde olacağı ve Martin Scorsese ile Leonardo DiCaprio'nun yürütücü yapımcılığını üstleneceği Devil in the White City'nin kasılmış bazı seri uyarlamasın...

Hulu, Keanu Reeves'kovuk başrolde olacağı ve Martin Scorsese ile Leonardo DiCaprio'nun yürütücü yapımcılığını üstleneceği Devil in the White City'nin kasılmış bazı seri uyarlamasını sıra etti. Etiket, günümüzde Tüp Eleştirmenleri Derneği'nin yaz turunda haberi duyurdu. Erik Larson'ın Şikago'daki 1893 Dünya Fuarı ilgili farksız adlı kitabına dayanan dizi, on yıldan artı amma süredir sayısız stüdyo kadar yapılan anlaşmalar ve tekliflerin ardındaki yapıt ilk kez ak perdeye uyarlanacak. Todd Field (Boşluk the Bedroom, Little Children) diziyi yönetecek. Deadline, sekiz bölümlük dizinin 2024'te gösterime girmeyi hedeflediğini bildirdi.

The Hollywood Reporter'ın belirttiği gibi, DiCaprio kitabın haklarını başlangıçta 2010'keza satın aldı ve bazı yüksek metrajlı görüntü uyarlamasında eylem almak üzere ayarlandı. Scorsese yoluyla yönetilecek. Şu Anda, tüm iki beyaz adam de Paramount Television Studios ve Disney'delik ABC Signature kavalye yapımı olacak olan kısaltılmış dizinin yürütücü yapımcılığını üstlenecek.

Disney, Comcast birlikte Hulu'daki yüzde 33 hissesini satın alacağı yaklaşık anlayış imzaladı. 2024'te - yayıncıya tam operasyonel idare sağlıyor. Hemen Hemen CNBC'nin belirttiği benzer, anlama Disney+ lansmanından önce imzalandı ve değişik amma yükselme hizmetinin geniş ölçüde yapılan Disney imparatorluğunda oynayacağı hareket etrafında şimdi biraz kafa karışıklığı hazır. Hulu keza Dopesick, The Dropout ve The Handmaid's Tale aynı eleştirmenlerce takdire değer dizilere ayrıca konut sahipliği yapıyor. Devil oyuk the White City -li Disney, Hulu'yu prestij TV dolayı yetişkinlere kasti kimi rampa iken sürü yükselme ortamı -de konumlandırmaya çalışıyor gibi görünüyor.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler