Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Leica başlangıç 4K ultra az mesafeli projektörünü sergiledi | Teknoloji

Leica başlangıç 4K ultra az mesafeli projektörünü sergiledi | Teknoloji

Leica, bazı duvardan altı az miktar kadar kısa biraz mesafeye park edildiğinde 80 ya da 100 inçlik yaklaşık görüntüyü ışınlayabilen Cine 1 adlı ilk ultra eksik mesafeli (UST) projektör...

Leica, bazı duvardan altı az miktar kadar kısa biraz mesafeye park edildiğinde 80 ya da 100 inçlik yaklaşık görüntüyü ışınlayabilen Cine 1 adlı ilk ultra eksik mesafeli (UST) projektörünü piyasaya sürdü. Bazı mahrem şirketinin ışıldak yapması kimi garip görünse hem, UST modelleri, ilk elden yukarı ışınlanırken çatı yaklaşık manzara oluşturmak için alıngan optikler gerektirir - ve bu tam Leica'nın sokağıdır.

Arkadaşlık, Summicron mercek teknolojisini "Leica standartlarına uygun olarak yapılmış asferik elemanlarla" kullandığını söyledi. The Verge) ve kimi Texas Instruments DLP çipi. 

Leica, Cine 1'in 80 az miktar ve 100 az miktar ekranlar amacıyla yönelik iki versiyonuna sahiptir, birincisi duvardan biraz altı az miktar ve ikincisi duvardan bazı altı az miktar uzaktadır. 12 inç. Leica, optikler böyle tasarlandığından, tam olarak bu konumlara ayarlanmasını ve önerilen siper boyutlarının kullanılmasını önerir.Bu amaçla, keza 80 ve 100 inç ortam ışığını reddeden (ALR) ekranlar keza satıyor. 80 ve 100 inç modeller uygun herkes kendi 2.100 ve 2.500 lümen.

Teknoloji'tan son dakika haberleri almak karşı tarayıcı bildirimlerini açınBildirimleri istediğiniz vakit ayarlar menünüzden bozuk bırakabilirsiniz.Şu anda değilAçıldı Açıldı gizliliğiniz zira kullanılamıyor p Referanslar. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, arkasında addetmek için sayfayı bitmiş yükleyin.

Sesle Ilgili tarafında, surround sesle ilgili karşı içilir Dolby Atmos destekli hoparlörler sunar. Lineer TV için bazı TV alıcısı ve şık TV platformu iken HiSense'in VIDAA OS'si beraber beraber gelir. HDMI ve USB girişleri aracılığıyla harici depo, Blu-korkuluk oynatıcılar veya konsollar da kurabilirsiniz.

Boya alanı kapsamı ve HDR desteği benzer değişik zorunlu özellikler teyze yetersiz. yine de, 80 inçlik plan uygun 6.900 $ ve 100 inçlik proje uygun 7.900 $ olarak fiyatlandırıldığı bildiriliyor, böyle muhtemel olan özbeöz çanları ve ıslıkları beklersiniz. Hal,zırda piyasadaki çap ileri UST projektörler, Samsung'un HDR10+ ile 3.500 dolardan başlayan LSP7T 4K'sı, Dolby Vision'a öğretmen 3.000 $'lık Formovie Theatre ve HiSense'in 100 az miktar ALR ekranlı 5.000 $'a satılan Dolby Vision'a kaptan L9G 3.000 lümen Lazer TV projektörleridir.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler