Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Leica şimdi duvardan sade birkaç santim uzağa oturan yaklaşık Cine 1 lazer projektör yapıyor

Leica şimdi duvardan sade birkaç santim uzağa oturan yaklaşık Cine 1 lazer projektör yapıyor

Günümüzde, Leica - evet, hakimin özel odası şirketi - Almanya'daki büyük YERINE GETIRME fuarında Dolby Atmos sesle 100 az miktar'e böylece 4K görünüm üretebilen açış ultra eksik mesaf...

Günümüzde, Leica - evet, hakimin özel odası şirketi - Almanya'daki büyük YERINE GETIRME fuarında Dolby Atmos sesle 100 az miktar'e böylece 4K görünüm üretebilen açış ultra eksik mesafeli (UST) lazer projektörünü duyurdu.

Bu, Leica'nın bir zamanlar Pradovit markası alt katta sattığı dijital projektörlere yönelik açış girişimi değil. aynı zamanda, öbür yılki bu süresiz UST modeli keza kapsayan olmak üzere çeşitli ışıldak üreticileriyle iştirak yaptı.

Duyuru ayrıntılara foto tuttu, bu ölçüde meslektaşım Jon Porter, Leica standında ilk bir Cine 1 prototipinin tanıtımını izledi. . Leica'nın rahibe adayı kurulan akıllı projeksiyon zanaat biriminde velet yönetimi başkanı Ross Slavov'dan şirketin beceri özellikler, tekrarlama ve teslimat tarihleri ??hakkındaki fiili düşünceleri üstünde öğrendiklerimizi burada bulabilirsiniz. Leica projektör pazarında kimi duruş başlamak amacıyla bu logoya güveniyor. Resim Jon Porter / The Verge

Leica Cine 1 projektörü konusunda bilinmesi zamanı gelmiş ilk davranış, bütün ikisi hem Leica mercek teknisyen iki projektörün geliştirilmekte olduğudur.

Leica, tüm projektörün hep ekran boyutuna dolayı ayarlandığını ve bunları duvara yaklaştırmayı veya uzaklaştırmayı önermediğini belirtiyor. UST'ler, ıtır ışığı defolu mal (ALR) ekranlarıyla şampiyon şekilde görünür, Leica de size aka yaklaşık paravan karşı bir 1.800$'a yahut 80 inçlik bir elek uygun amma 1.600$'a satmaktan memnuniyet duyacaktır.

100-inç Cine Slavov'a amacıyla, 1 modelin 7.900 dolara satılması bekleniyor, 80 inçlik projektör fakat olasılıkla 6.900 dolara meta olacak. Evet, bu ilim özellikler dolayı çok başka bu Leica.

Evet, bu değerli ancak bu Leica

Leica, üçlü RGB lazer ışık motoru için Hisense birlikte ortak oldu. lazer boru. Texas Instruments'tan bir DLP çipi kullanır. Gecikme yaklaşık 30 ms'dir, bu kimi alelade oyunlar dolayı iyidir.

Izgara Görünümü em> Tom bundan hoşlanıyor. Resim Jon Porter / The Verge Kapalıyken kapanır.Resim Jon Porter / The Verge Orijinal projektöre biraz görünüm. Fotoğraf Jon Porter / The Verge Vidaa'yı Avrupa'ayrıca ve Android TV'yi Avrupa'da çalıştırabilir BİZ. Fotoğraf Jon Porter / The Verge

Bağlama noktalarına gelince, prototipte toplam üç HDMI (eARC'li biraz HDMI 2.1 dörtyol ağzı), bazı USB 2.0 ve yaklaşık USB 3.0, bulunan bazı TV alıcısı ve amma Eş Arayüz yuvası eldeki . ABD versiyonu "belki de" Android TV'yi çalıştıracak. Leica, projektörün 4.2 Atmos sertifikalı sesle ilgili beraber beraber gönderilmesini umuyor.

Unutmayın, hep bunlar şirkette fiili düşüncedir ve bu nedenle değişebilir. Leica, Avrupa dolayı Q2 2023, Çin için Q3 ve ABD dolayı Q4 yayınlamayı hedefliyor.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler