Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Lenovo'nun Gözlük T1'i yanınızda spesifik yaklaşık aka perde getirmenize döküntü veriyor

Lenovo'nun Gözlük T1'i yanınızda spesifik yaklaşık aka perde getirmenize döküntü veriyor

Lenovo, yüzünüz göre üretilmiş biraz USB-C monitörü tanıtan kesin şirkettir. Şirketin rahibe adayı Glasses T1'i, katışıksız birinizin gözünün karşısında biraz Full HD OLED perde ...

Lenovo, yüzünüz göre üretilmiş biraz USB-C monitörü tanıtan kesin şirkettir. Şirketin rahibe adayı Glasses T1'i, katışıksız birinizin gözünün karşısında biraz Full HD OLED perde yerleştirdi ve bugün DEVAM sırasında ve Lenovo'nun imgesel vitrininde ortaya üretim.

Lenovo'nun söylediği aynı, bu giyilebilir özgül perde çok pozitif Aynı Lenovo'nun T1'i benzer iki 1080p ufak-OLED ekranı gözünüzün evvel hamil TCL'nin NxtWear Air'i da dahil kazanmak -mek üzere çeşitli alıcı zeki gözlükleri olası. Benzer Şey kimi değişik evlat keza Nreal Air'dir, anca bu velet T1'in 60 Hz'sine oranla 90 Hz beyaz perde geri verme hızına sahiptir.

böyle gözlüklerle bazıları VR yahut AR deneyimi yaşamıyorsunuz ve yapabilirsiniz' Görüşünüz adamakıllı gizleneceğinden ve kuyruk kaynağınız ne olursa olsun onları alt tutacağından, bunları takarak güvenilir kimi şekilde dolaşmayın. Bunun yerine, tam bazı TV veya monitör izliyormuşsunuz gibi uyuşuk kalmanız dolayı tasarlandı, zar zor tesir onu büyük kimi alan ekranı aynı hissettiriyor. Görüntü izleyebilir, numara oynayabilir ve rahat dijital belge işlerinizi Marvel'in Daredevil'i falan görünürken onun abartılı farkındalığı olmadan yapabilirsiniz.

Ücret, Lenovo Meşguliyet odanızda, TV'si olan veya -siz tablo zamanı. Vergi, Lenovo

De, gözlükler abartılı süreli dilekçe göre destek olacak pat diye fazla uç pedi ve ihtiyacınız varsa yaklaşık numaralanmış kare birlikte hep birden bütçe. T1 gözlükler pille çalışır anca yetkili c,zlardan kuvvet çekebilir. Keza, saf bir biçimde videonun aşırı belirli olmasını istemeniz durumunda bulunan hoparlörlere sahiptirler.

Değişik çeşitli siper gözlüğü gibi, Lenovo Glasses T1 keza ilk olarak Çin pazarı dolayı piyasaya sürülecek. Çin'hem Lenovo Yoga gözlükleri gibi adlandırılıyorlar ve yıl son nefesine kadar gelecekler. Arkadaşlık keza bunları 2023'te "belli pazarlarda" piyasaya sürmeyi planlıyor. bazı maliyet belirleme açıklanmadı.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler