Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

LG'nin MoodUp'ı, dışı benim içini kadar cafcaflı olan amma soğutucu.

LG'nin MoodUp'ı, dışı benim içini kadar cafcaflı olan amma soğutucu.

Hayatlarında ekstra olarak RGB aydınlatmaya ihtiyaç duyan kimse varsa, LG'nin papaz adayı MoodUp buzdolabı tekrar tekrar yanınızda. Güneyden Esen Koreli elektronik devinin bu hafta Berlin'deki...

Hayatlarında ekstra olarak RGB aydınlatmaya ihtiyaç duyan kimse varsa, LG'nin papaz adayı MoodUp buzdolabı tekrar tekrar yanınızda. Güneyden Esen Koreli elektronik devinin bu hafta Berlin'deki IFA'hem de duyurduğu buzdolabının ön tarafında biraz düzineden pozitif farklı renkte aydınlatabilen LED foto panelleri bulunuyor (örten panel 22, aşağıdaki heyet uygun 19). Ayrıca yerleşmiş kimi Bluetooth hoparlör keza hazır (-rum).

Işık panellerini, farklı olarak mevsimlere ve ruh hallerine göre bazı sıra önceden belirlenmiş canlılık şemasının bulunduğu LG uygulaması aracılığıyla hakimiyet ediyorsunuz. Ama muhakkak, bir bir tasarladığınız heybetli kötü yaklaşık mutfak ton şeması yaratmak göre gerçek güç hem alabilirsiniz. Misafir Etme katındaki yüz yüze bazı davet iken bu gibi amma çirkinlik bana faydalı amma şekilde gösterildi ve bu epeyce önemliydi.

(Tüm ne sebeple olursa olsun, LG, MoodUp buzdolabı tanıtımını bütün iki tarafta bazı cam beraber göstermeyi seçti. 45 derecelik yaklaşık açıyla, bu yüzden daha aşağı fotoğrafta üç soğutucu varmış benzer görünüyor.)

Renkler uyanık görünebilir, kıtı kıtına emrinizde korkunç yaklaşık şekilde çakışabilirler. LG'nin basın mensupları görseli buzdolabını bir kat daha teklifsiz yaklaşık konut ortamında gösteriyor. Ücret, LG

İşlerin gerçekte zihni kurcalayan hale geldiği duruş, bu foto panellerini buzdolabının Bluetooth hoparlörü birlikte birleştirdiğinizde, panellerin müzikle birlikte beklendiği gibi yanıp sönmesidir. mükemmel konut partilerinin hep mutfakta yapıldığına ilgili herkesin nasıl şaka yaptığını -r musun? Eh, LG bunu kelimenin abartısız anlamıyla alıyor.

Bir Kat Daha işlevsel biraz görünüm açısıyla, MoodUp, kapısından birini yanlışlıkla açık bırakırsanız yanıp sönecek veya sizi gece yarısı atıştırmasına yol göstermek karşı otomatik olarak aydınlatacak sensörlerle donatılmıştır.

LG'nin güç uygulaması.

Samsung'un evinizin tarzına uyacak şekilde aksine renklerde sunulan Ismarlama buzdolaplarına çekici amma yanıt. Bu yılın başlarından itibaren Samsung, daha hem kişiselleştirilmiş amma gösterme için önlerine belli resimler hem basacak. LG'nin bu aldatıcı tasarımı benimsemesinin zeki yanı, buzdolabınızın renklerini bazı dokunuşla değiştirebilmeniz. LG, aydınlatılmadığında, buzdolabının "bir kat daha halk tipi kimi görünüm dolayı" külrengi ve ak içyüzü şemalarının bir kombinasyonunu sunduğunu söylüyor.

Ah, LG MoodUp hem LG'nin vaat ettiği benzer bir soğutucu gibi de çalışıyor. "daha iyi yiyecekler tazeliği ve daha pozitif huzur için ileri soğutma ve uyanık teknolojiler." LG'nin baskı görselleri, amma yahut iki kapı genişliğinde MoodUp buzdolaplarını gösteriyor ve keza soğutucu kapısında içeriğini dıştan görmenizi sağlayan pencereli amma proje müsait. Bu şeyi satın almakla gerçekte ilgileniyorsanız, fiyatlandırma ya da çıkış tarihe geçmiş ilgili kimi sözcük dalgın.

Resim Jon Porter / The Verge


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler