Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Lig, Gizli Sikke Piyasası İçin Dolandırıcılık Korumalarına Bakmaya Başladı - ExtremeTech

Lig, Gizli Sikke Piyasası İçin Dolandırıcılık Korumalarına Bakmaya Başladı - ExtremeTech

(Itimat, Dan Kitwood/Getty Images)Vahşi batı saklı demir para birimi işlemlerinin günleri sona eriyor olabilir. ABD'deki kural yapıcılar, düzenleyen kimse kurumlardan ve büyük gizli firmalar...

(Itimat, Dan Kitwood/Getty Images)Vahşi batı saklı demir para birimi işlemlerinin günleri sona eriyor olabilir. ABD'deki kural yapıcılar, düzenleyen kimse kurumlardan ve büyük gizli firmalarından tüketicileri dolandırıcılıklardan korumak uygun nasıl çalıştıkları hakkında etraflı bilgi istemeye başladı. Bu, siyasi görüşünü gizleyen dünyasının kalınlık fena aşırılıklarından bazılarını pres aşağıda alacak bir düzenleyici çerçeveyi devreye sokmanın açış adımı olabilir, anca kriptonun doğası, polisi geleneksel finanstan bir kat daha güç ülkü getirecektir.

Bu yılın başlarında Başkan Biden, düzenleyici kurumlara sayısal varlıkları düzenlemeye yönelik bir model geliştirmeleri uygun çağrıda bulunarak onlara bunu yapmaları için 180 zaman verdi. Aradan sonraki aylarda, kripto fiyatları düştü, aka borsalar çöktü ve üçkâğıt daha bir kat daha geniş ölçüde yapılan ülkü geldi. Bu hafta, ABD Temsilciler Meclisi Ekonomik ve Tüketici Politikası aşağı komitesi, Define Bakanlığı, Federal Zanaat Komisyonu, Eşya Ileriki İşlemler Meslek Komisyonu ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ayrıca dahil elde etmek -mek üzere dört devlete ait kurumuna name gönderdi. Hem Binance, Coinbase ve Kraken gibi çap büyük kripto borsalarını sorguladılar.

alt komite mektuplarında, özbeöz yaklaşık kuruluşun tüketicileri sahtekarlığa ters sürdürmek dolayı nasıl çalıştığına ilgili teferruat istenir. ABD'li düzenleyiciler, şişirilmiş düzenlemenin inovasyonu boğabileceğinden korktukları dolayı henüz genelde kripto beraber izafi biraz teşebbüs benimsediler, hemen hemen hiç harekete geçme zamanı bilinen belki. FTC, tüketicilerin n,yet 18 ayda bir milyar dolardan pozitif entrika kaybıyla vurulduğunu tahmin ediyor ve FBI bu hafta, suçluların 2022'nin açılış çeyreğinde merkezi -siz finanstan (DeFi) 1,3 milyar dolarlık gizli sikke sızdırdığını duyurdu.

FBI, siber suçluların yatırımcıların kripto para birimini çalmak karşı merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarındaki güvenlik açıklarından artan bir şekilde bir kat daha fazla yararlandığı konusunda uyarıyor. Bunun kurbanı olduğunuzu düşünüyorsanız, bölgesel FBI saha ofisinizle ya da IC3 birlikte iletişime geçin. Bir Kat Daha pozitif talimatlar edinin, https,//t.co/fboL1N17JN pic.twitter.com/VKdbpbmEU1

? FBI (@FBI) 29 Ağustos 2022

Harfler ajanslar ve borsalar 12 Eylül'e kadar yanıt verecek ve aşırı artı detaylar bekliyorlar. Bilhassa, alt kurul, hep birinin dolandırıcılığı önlemek göre nasıl çalıştığını belirten, 2009 yılına kadar uzanan ameliyat aletleri aramaktadır. Gelecekteki mevzuatın, tüketicilere, yaklaşık siyasi görüşünü gizleyen projesinin arkasındakilerin fonları aktardığı ve bundan böyle saçma dijital varlıklarla kullanıcıları din değiştirme ettiği "kilim çekme" olası kalınlık kötü dolandırıcılıklardan kimi miktar koruma sağlaması olasıdır. Bu, NFT'ler dünyasında kasvetli derecede uzatılmış biraz olaydır ve tüketicilerin halen aşırı sınırlı yahut herhangi tatbik yolu yoktur. Asıl tertip eksikliği, aynı zamanda, yaklaşık değiştirme iflası halinde tüketicilerin "teminatsız alacaklılar" olduğu anlamına kazanç - meselâ, Celsius. Biraz ehil garanti olmadan, kullanıcılar fonlarının iade edildiğini katiyen göremeyebilirler.

Bazı siyasi görüşünü gizleyen meraklıları uygun eyalet düzenlemelerinden atlatmak önemlidir, hemen hemen hiç aka borsalar amacıyla ithaf duvarda olabilir. Fiat olmayan kalabalık, kaba batıda yaşamak istiyorlarsa herkes kendi kendine barındırılan cüzdanlara çekilebilir ve bu, dolandırıcılara eylem gösterebilecekleri amma harekât bölgesi sağlayacaktır. ABD hükümeti, dünyanın değişik köşelerindeki kripto dolandırıcılıklarıyla mücadele bulunmak göre yapabilecekleri ilgili hem kasılmış. Kripto paranın değeri olduğu sürece dolap olacak, ancak bu, hükümetin dolap yapmalarına izin vermek istediği anlamına gelmez.

Şimdi okuyun,

NFT Trading Down Çap Pop Pazar Uygun Yüzde 99 Süprüntü Ambar Alanında Siyasi Görüşünü Gizleyen Servetini Kaybeden Adam Onu Keşfetmek İçin Robotları Sürmek İstiyor İflas İçin Siyasi Görüşünü Gizleyen Para Firması Celsius Dosyaları, Yenge Demir Para Çekmelerine İzin Vermiyor


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler