Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Lisaveta Karibskaya

Lisaveta Karibskaya

Lisaveta Karibskaya Sergen Aşırı beraber birlikteliğiyle abartılı periyot magazin gündeminde yer almıştır. Güzel isim ilgili magazin dünyasında bazı çok sorunun cevabı araştırılmakt...

Lisaveta Karibskaya Sergen Aşırı beraber birlikteliğiyle abartılı periyot magazin gündeminde yer almıştır. Güzel isim ilgili magazin dünyasında bazı çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Ilgili kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. 1998 doğummlu kurnaz isim ülkesi Ukrayna 'hem çok belli yaklaşık isimdir. Dizayn, danseden kimse ve balet kadar belli Lisaveta Karibskaya Ukrayna asıllıdır. İnternational plan gibi ad yapmış son dönemde fakat Türkiye 'hem de basmakalıp Milli futbolcu, Beceri Yönetici Sergen Sarp -li alev oldukları haberleri ile sıkça gündeme gelmiştir. Idadi mezuniyetinin arkasında Kolej eğitimine Psikoloji bölümünde uygulama etmiş ve mezun olmuştur. Ülkesi Ukrayna 'nın yanı sıra Türkiye 'de hem n,yet dönemlerde sıkça Milletlerarası Taslak iken podyumlarda familya göstermeye başlamıştır. Taslak olan sivrilmiş isim bilhassa arkadaş canlısı basın dünyasında yapmış olduğu paylaşımları birlikte hep dikkatleri fazla çekmeyi başarmıştır. Şık ad Lisaveta Karibskaya 'nın boyu 1.70 cm, kilosu 52, yaşı keşke bu yazımızı hazırladığımız süre itibariyle 23 'dür. Sergen Fahiş beraber uzun devre göz ağrısı oldukları esnasında haberler birlikte gündeme gelsede farkedilebilir çiftin ayrıldıkları belirtilmiştir.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: