Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Marcus Greer

Marcus Greer

Marcus Greer, enik yaşta yakında ettiği vücut ur şampiyonlukları beraber dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde keza uzman gövde gelişme müsabakalarına hazırlanırken, ayrıca meslek ...

Marcus Greer, enik yaşta yakında ettiği vücut ur şampiyonlukları beraber dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde keza uzman gövde gelişme müsabakalarına hazırlanırken, ayrıca meslek yolcu vagonu gibi, sağlıklı ve fit sağlamak isteyenlere tanıdık veriyor. Kelimesi Kelimesine ismi, Furkan İmamoğlu 'dur. 21 Temmuz 1997 tarihinde, İstanbul 'keza doğmuştur. Hemen Hemen Hiç ailesinin işleri nedeni -li 9 yaşında Malezya 'ya yerleşerek, idman hayatına burada sürdürme etmiştir. Malezya 'da başka yaşamı onu spora bilhassa keza fitness sporuna yöneltmiştir. 12 benzer köpek yavrusu kimi yaşta gelecekte ne yapacağına saptama vererek, kendini bu spora adamıştır. Fitness sporuna olan ilgisini ayırma yapan ailesinin desteği beraber açılış fitness yarışmasına, 15 yaşında Malezya 'de ekli ve birincilik almıştır. Enik yaşta ne yapmak istediğine karar vererek, kendini bu alanda üretmek ve geleceğini bu spor aşırı koymak karşı çalışmalara başlamıştır. Keskin şekilde antrenmanlarına takip ederken, eğitimini Malezya 'keza Wadi Sofia İnternational School'keza tamamlamıştır.
2016 senesinde Türkiye 'ye şiddetli döndürme yapmış ve spor yaşamına İstanbul 'hem de takip etmiştir. Çalışmalarının başarısını 2018 senesinde ilk defa Türkiye 'de düzenlene WBBF Grand Prix World Championship, Ceset Ur Doğa Şampiyonasında iki servet madalya -li kanıtlamıştır. Da kendi kategorisinde -23yaş, de büyükler kategorisinde +23 yaş önce, keskin çalışmalarının karşılığını almıştır. Enik yaştaki bu başarıları çeşitli gazetede onu kafa sayfaya taşımıştır. 22 Haziran 2019 'ayrıca Cek Cumhuriyetinde yapilan Czech Virus Cup Dunya Sampiyonasinda bir bir kategorisinde tekrar önce toplamda 3 kez yapı şampiyonu ve 3 kere tabiat ikinciliğine sahip oldu. Ki an, fitness koçluğu yaparken aynı anda uzaktan fitness koçu gibi keza çalışmalarına uygulama etmektedir. Genç yaşta yakında ettiği aka deneyimini, insanların kabuk gibi ve üniforma ayrıca kalması göre harcayarak, online kanallardan fitness koçluğu yapmaktadır. Biçimsel web sitesi -marcusgreerfitness.com ziyaret edebilir, bir kat daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Toplumcul medyayı alacaklar olarak kullanmakta, Youtube kanalı ve Instagram hesabı ile de sevenleri hem öğrencilerine aşırı ağırbaşlı bilgiler aktarmaktadır. Bilhassa Instagram 'ın seçkin kişilere verdiği, hüzünlü tık işaretini alması, onun başarılı çalışmalarının fark edildiğinin amma değişik göstergesidir. Marcus Greer ismi, saygısız genç yaşta davranış model aldığı kişiden esinlenilmiştir. Marcus Greer sivrilmiş rapçi, 50 Cent 'oyuk Get Rich Or Die Tryin isimli filminde kullandığı isimdir. Bu tasvir, sağ fahiş durmayı ve zafer kazanmış olmayı söyleyen etkileyici biraz filmdir. Arkadaşları, filmindeki Marcus Greer karakteri -li onu özleştirerek, ona bu yanlış ismi vermişlerdir. Senelerdir bu isimle güzide ve gerçek ismi öyle bilinir ayla gelmiştir. Derhal İstanbul 'hem yaşamaktadır. Bekardır ve yengeç burcudur. Boyu 1.80 cm, kilosu eğer 110 'dur. Kilo 100 kg ve 115 kg arasında varyans gösterebilmektedir.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: